„Geoface“ - skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema ūkininkams

22-08-2022

„Geoface“ yra skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema ūkininkams, žemės ūkio įmonėms ir jų agronomams. Ji pasirūpina nesudėtingu ir efektyviu jūsų ūkio valdymu bei dar paprastesniu užtikrintų sprendimų priėmimu. Sistemą galima pritaikyti kiekvienam ūkiui individualiai pagal jūsų nurodytus duomenis.

„Geoface“ - skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema ūkininkams
Suprantame, jog ne visada turite pakankamai laiko apžiūrėti visus savo laukus. „Geoface“ suteikia galimybę bet kuriuo paros metu, nuotoliniu būdu stebėti pasėlių būklę,  įvertinti problemines lauko vietas, planuoti tręšimą ir purškimą ir taip efektyviau atlikti kasdienius darbus. 
Šios išmaniosios sistemos sukurtas algoritmas padeda paskirstyti azoto trąšas laukuose, o išsamius kintamos azoto trąšų normos žemėlapius sistemoje galima sukurti per kelias minutes. Tokiu būdu yra taupomos trąšos ir mažinamos išlaidos, o kartu - saugoma gamta.

„Geoface“ sistema - sukurta Lietuvoje, ir specialiai pritaikyta šio krašto ūkiams.  Sistemoje galite rasti pateikiamus Lietuvoje registruotų augalų apsaugos produktus ir rekomenduojamas jų normos, bei stebėti melioracijos žemėlapius savo laukuose.


Sistemą nuolat kuriame ir tobuliname. Šiuo metu dirbame su keliais naujais sprendimais ir vienas iš jų - darbų planavimo funkcija.
Mūsų tikslas – kiekvienam Lietuvos ūkiui suteikti galimybę ūkininkauti efektyviai, planuoti ūkio darbus lengvai ir paprastai naudoti išmaniąsias technologijas savo ūkyje.

„Geoface“ - skaitmeninė žemės ūkio valdymo sistema ūkininkams

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką