„Dotnuvos projektai“ sėklomis bei atsarginėmis dalimis prekiaus ir internetu

12-03-2015

Vaida Samuolytė, „PR Service/Edelman Affiliate“, 

Žemės ūkio technika, grūdų įranga, sėklomis ir atsarginėmis dalimis prekiaujanti bendrovė „Dotnuvos projektai“ pradėjo prekybą nuotoliniu būdu: bendrovė atidarė internetinę parduotuvę e-dotpro.lt. Dabar nuo prekybos vietų nutolę įmonės klientai galės įsigyti sėklų bei atsarginių dalių neišvykę iš namų ir jau kitą dieną gauti užsakytą prekę.

Bendrovės „Dotnuvos projektai“ interneto svetainėje randama elektroninė parduotuvė e-dotpro.lt žymi įmonės tikslą pasiekti tolimus klientus. Be to, tikimasi, kad tai išplės pirkėjų ratą.  Internetu parduodamų prekių iki šiol buvo galima nusipirkti tik bendrovės prekybos centre Dotnuvoje ir Lietuvoje veikiančiuose penkiuose įmonės prekybos filialuose.

„Elektroninė parduotuvė yra logistikos sprendimas, siekiant patenkinti labiausiai nutolusių klientų poreikius bei pritraukiant naujus potencialius klientus. Mūsų prekės tampa labiau matomos, o tai yra labai svarbu tiek pirkėjui, tiek ir pardavėjui. Džiaugiamės galėdami šiemet žengti dar vieną bendrovės veiklos strategijai būdingą žingsnį – arčiau kliento“, – teigė bendrovės generalinis direktorius Edgaras Plauška.

Parduotuvėje e-dotpro.lt  galima įsigyti vejų žolių sėklų ir trąšų vejoms, pašarinių žolių sėklų, atsarginių dalių, tepalų, padangų, pašarų pakavimo medžiagų. Papildoma siūlomų prekių grupė yra suvenyrai, aksesuarai, firminiai drabužiai ir žaislai.

„Pirkėjams, kurie nuolat perka mūsų prekes, nebereikės dėl užsakymų skambinti ar važiuoti į „Dotnuvos projektų“ prekybos vietas, gaišti laiko. Elektroninėje parduotuvėje siūlome apsipirkti daug patogesniu būdu“, – sakė bendrovės „Dotnuvos projektai“ Rinkodaros skyriaus vadovė Daiva Kizerskienė.

Įkurti elektroninę parduotuvę, pasak D. Kizerskienės, paskatino ir šių dienų pardavimų tendencija – sparti internetinės prekybos plėtra. Elektroninėse parduotuvėse dabar siūlomos ne tik plataus vartojimo, bet ir labai specifinės prekės.

„Darbymečio metu ūkininkai ne visada gali rasti laiko apsilankyti parduotuvėje. Ne vienas jų prekę mieliau išsirinktų vėlai vakare arba ankstyvą rytą, kai parduotuvės nedirba. Nuo šiol jie galės internetu rinktis, įsigyti arba rezervuoti norimą prekę“, – sakė „Dotnuvos projektų“ atstovė.

„Dotnuvos projektų“ elektroninėje parduotuvėje įdiegta ir tiesioginės konsultacijos internetu paslauga. Pardavimų konsultantas prireikus galės pirkėjams patarti, kokias sėklas pasirinkti, paaiškins prekės savybes, patars, kaip naudoti įsigytą produktą.

Elektroninei bendrovės parduotuvei buvo pritaikyti tradiciniai šios prekybos principai. Pateikiamas prekės aprašymas, kaina, sukurtas prekių krepšelis, nurodomas prekės pristatymo laikas – 1–2 darbo dienos.

Už e-parduotuvėje įgytas prekes klientas galės atsiskaityti naudodamasis internetinės bankininkystės paslauga, sumokėti grynais prekę pristačiusiam kurjeriui arba tada, kai atvyks atsiimti rezervuotos prekės į „Dotnuvos projektų“ prekybos filialą. Mokestis už prekės pristatymą bus nustatomas pagal įsigytų prekių svorį. Pasirinkti šalies elektroninei prekybai įprasti logistikos įkainiai.

Tai, kas elektroninėje parduotuvėje siūloma dabar, yra gerokai didesnių bendrovės užmojų pradžia. Pirmiausia buvo pasiūlytos universalesnės standartinės, klientams labiau žinomos prekės bei tos, kurias lengviau įvertinti pagal aiškesnius jų parametrus.

„Dotnuvos projektų“ internetinės prekybos kryptis – plėsti atsarginių dalių, žemės ūkiui skirtų sėklų, vejų žolių sėklų ir trąšų asortimentą. Be to, jau šį pavasarį bendrovės elektroninėje parduotuvėje bus galima rasti pasiūlymų įsigyti naudotą žemės ūkio techniką.

Apie „Dotnuvos projektus“:

Viena sparčiausiai Baltijos šalyse augančių žemės ūkio aptarnavimo įmonių prekiauja žemės ūkio technika, importuojama iš garsiausių Vakarų Europos gamintojų – „Case IH", „Kverneland Group", „Schaffer“ „Einböck", „Quicke", „Agrifac“, „Caruelle“, „Junkkari“, „Spearhead“ ir kt. Bendrovė užsiima atsarginių dalių prekyba, teikia žemės ūkio technikos serviso paslaugas.

Kita svarbi įmonės veikla yra sėklų dauginimas, ruošimas ir pardavimas. Rinkai įmonė siūlo Lietuvos Agrarinių ir miškų mokslų centro ir užsienio kompanijų javų, rapsų, cukrinių bei pašarinių runkelių, pašarinių ir vejų žolių, ankštinių augalų ir kitas sėklas. Sėklos platinamos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.

Bendrovė taip pat stato „Cimbria", „Symaga“, BIN, „Morillon“, „JKF Industri“ ir „Andritz Feed and Biofuel“ grūdų elevatorius, montuoja sandėliavimo įrangą.

Bendrovėje „Dotnuvos projektai“ dirba 200 darbuotojų, jos apyvarta praėjusiais finansiniais metais siekė 206 mln. litų. Vidutiniškai įmonė per metus parduoda apie 15 tūkst. tonų sėklų, 1000 žemės ūkio padargų, pastato ar rekonstruoja 26-28 įvairaus dydžio grūdų saugyklų.

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką