„Dotnuvos projektai“ – patikimas partneris, tvirtina Eišiškių ūkininkai Daniel Kodis ir Genrik Ivaško

10-10-2014

Vladas Kasperavičius, „ŪP“ korespondentas

Šių metų birželio mėnesį Eišiškių ūkininkui Daniel Kodis iškilo rimta dilema – reikia sėti kultūrinę pievą, o sėjamoji niekam tikusi, tik 2,7 metrų pločio, dar sovietinius laikus menanti. Pagalbos vyras kreipėsi į „Dotnuvos projektų“ Vilniaus regiono vadybininką Veslav Spiridovič. Šis neilgai trukęs ūkininkui pasiūlė pasinaudoti dėvėta firmos „Kverneland“ sėjamąja. Ji negaišuojant buvo atvežta į D.Kodžio lauką ir ūkininkas per kelias dienas pasėjo 40 hektarų kultūrinę pievą.

-Su esama sėjamąja bučiau vargęs kelias savaites, - pasakoja D.Kodis. – Man padarė įspūdį bendrovės „Dotnuvos projektai“ požiūris į aktyviai dirbantį ūkininką. Jie leido praktikoje patirti, kokia įranga naudojama sėjai, aš turėjau galimybę nemokamai pasinaudoti šešių metrų pločio sėjamąja ir, svarbiausia, apsispręsti nusiperkant naują sėjamąją būtent iš bendrovės „Dotnuvos projektai“.

Šis atvejis su sėjamąja davė postūmį D.Kodžiui iš esmės apsisprendžiant įsigyjant daugiau pašarų gamybos padargų. Jis iš bendrovės „Dotnuvos projektai“ nusipirko sėjamąją, ekologines aketukes, šienapjovę su plaušintuvu, rinktuvinę priekabą, trijų noragų vartomąjį plūgą. Negi to pakanka vienam ūkininkui?

-Šių mechanizmų man tikrai mažoka, - pasakoja D.Kodis. – Su kaimynu Genriku Ivaško, kuris taip pat puoselėja pieno ūkį, radome puikią išeitį. Mudu sutarėme, kad pašarų gamybai komplektuosime padargus taip, kad jie nesidubliuotų.

Išties, G.Ivaško šįmet iš bendrovės „Dotnuvos projektai“ įsigijo diržinį presą, grėblį, pašarų dalintuvą, keturių noragų plūgą.

-Mudviejų sutarimas yra lyg bendrovė miniatiūroje, - sako G.Ivaško. – Su Danieliu pašarų gamybos ir dorojimo techniką naudojame pagal poreikį, visada randame sutarimą. Svarbiausia, kad viską pirkome bendrovėje „Dotnuvos projektai“.

Kodėl pasirinkta ši bendrovė? Tiek D.Kodis, tiek G.Ivaško be užuolankų tvirtino, kad jiems padarė įspūdį šios bendrovės požiūris į potencialų pirkėją. Vadybininko V.Spiridovičiaus argumentai apie kiekvieną mechanizmą, tikslus ir aiškus atsiskaitymo už perkamą produkciją būdas, žodžio tesėjimas, pagaliau įsigytų agregatų patikimumas padarė savo – įsigyjant visus mechanizmus buvo pasirinkta būtent bendrovė „Dotnuvos projektai“.

-Nebuvo nė akimirkos abejonių, kad suklydome, - už abu kaimynus sakė D.Kodis. – Man patinka, kad tamprus ryšys su bendrovės „Dotnuvos projektai“ vadybininku V.Spiridovič leidžia spręsti visus iškylančius klausimus. Kai buvo apsispręsta dėl konkretaus mechanizmo, beliko tik pasakyti ir jau kitą dieną agregatai jau buvo atvežti tiesiai į ūkį. Maža to, gauta išsami konsultacija, visi smulkūs gedimai šalinami neatidėliojant. Mums nebuvo jokių rūpesčių dėl kiekvieno nusipirkto agregato.

D.Kodis turi 250 hektarų žemės, kasdien melžia 80 karvių. Pašarų gamybai ir pievų priežiūrai reikėjo patikimos, ilgaamžės ir kokybiškos technikos. Jau gerą dešimtmetį D.Kodis vysto ekologinį pieno ūkį ir jam patikima ir kokybiška technika buvo būtina. Nuo šios vasaros visa tai jau yra ūkyje ir ūkininkas gali ramiau žiūrėti į ateitį.

-Mano karvių bandai išlaikyti kasmet reikia paruošti beveik 300 tonų įvairių pašarų,  - pasakoja D.Kodis. – Dabar silosą, šienainį ruošiu greit ir kokybiškai.

Lygiai taip pat jaučiasi kaimynas ir partneris G.Ivaško. Nors Genriko ūkis mažesnis, tėra tik 90 hektarų žemės ir melžiamos 20 karvių, tačiau pašarų gamyba buvo problematiška.

-Dabar viskas stojo į savo vietas, - sako G.Ivaško. – Vos du vasaros mėnesius teužtruko technikos įsigijimas iš bendrovės „Dotnuvos projektai“. Derantis ir nusiperkant agregatus nebuvo jokio vargo. Lygiai tą patį galiu pasakyti apie servisą. Bendrovės „Dotnuvos projektai“ vadyba žaibiškai reaguoja iškilusius klausimus ir taip pat greitai šalinami gedimai.

Užvakar Šalčininkų rajono Eišiškių pašonėje esančiame D.Kodis ūkyje buvo surengtas bendrovės „Dotnuvos projektai“ parduodamos pašarų gamybos technikos demonstravimas.

-Pirmą kartą mūsų bendrovė supažindino Šalčininkų rajono ūkininkus su mūsų siūloma technika, - pasakojo bendrovės „Dotnuvos projektai“ vadybininkas Romualdas Mankevičius. – Į šį renginį atvyko ne tik Šalčios krašto ūkininkai, bet ir jų kolegos iš Varėnos ir Trakų rajonų. Ūkininkas D.Kodis maloniai pasiūlė jo pievose demonstruoti mūsų siūlomos įsigyti technikos galimybes. Visi turėjo galimybę pamatyti kaip ruošiami pašarai naudojant dvi technologijos, t.y. naudojant priekabą – rinktuvą ir šienainį sukant į baltus rulonus. Ūkininkai D.Kodis ir G.Ivaško šįmet iš bendrovės „Dotnuvos projektai“ nusipirko tiek padargų, kad mums teko atsivežti tik vieną mechanizmą, visa kita jau turėjo šie ūkininkai.

R.Mankevičius papasakojo, kad bendrovė „Dotnuvos projektai“ šįmet Vilniuje įkūrė naują biurą, kuriame yra produkcijos ir atsarginių detalių, sėklų sandėliai. Nuo šiol Pietryčių Lietuvos ūkininkai turės puikią galimybę be vargo naudotis patikima, kokybiška ir ilgaamže pašarų gamybos technika, sėklomis bei servisu kuriuos siūlo bendrovė  „Dotnuvos projektai“.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką