„Dotnuva Baltic“ pradėjo atstovauti juostinių grėblių gamintoją ROC (Italija)

21-09-2022

UAB „Dotnuva Baltic“ Baltijos šalyse atstovauja didžiausią juostinių grėblių gamintoją ROC, kuris nuo 2021 m. papildė Kverneland Group derliaus dorojimo mašinų gamą. Stambėjant ūkiams ir augant didelių derliaus dorojimo mašinų paklausai tikimasi, kad juostiniai grėbliai atlieps stambių gyvulininkystės ūkių poreikius – greičiau, lengviau ir efektyviau paruošti kokybišką pašarą.„Dotnuva Baltic“ pradėjo atstovauti juostinių grėblių gamintoją ROC (Italija)Kverneland grupę papildė lyderiaujantis juostinių grėblių gamintojas

Italijoje gaminami aukštos kokybės juostiniai grėbliai ROC yra gerai žinomi nuo 1996 metų, o šiuo metu eksportuojami net į 38 pasaulio šalis. Didžiausias specializuotas juostinių grėblių gamintojas turi didžiausią šių agregatų gamą rinkoje. ROC asortimente yra 10 skirtingo pločio juostinių grėblių modelių ir specialios modifikacijos agregatų, skirtų darbui su savaeigėmis pjaunamosiomis.

Bendrovės ROC Italijoje gaminami juostiniai grėbliai pernai metais tapo Kverneland derliaus dorojimo mašinų grupės naujiena, kai buvo įsigyta 80% gamintojo akcijų.

Tikimasi, kad ROC juostiniai grėbliai sustiprins Kverneland produktų gamą, o į ROC gamybą ir produkto tobulinimą bus investuojama ir diegiamos skaitmenizuotos ūkininkavimo sistemos.

Juostiniai grėbliai – stambiems gyvulininkystės ūkiams

Stambiems gyvulininkystės ūkiams reikalingos labai našios, bet energijai ne imlios mašinos. ROC juostiniai grėbliai sukonstruoti atsižvelgiant į didelių ūkių ir rangovų poreikius. Mašinos pirmiausia skirtos liucernos augintojams, biodujų gamykloms ir kitiems stambiems šieno ir šiaudų augintojams, nes daug švelniau grėbia į pradalges. Tai ypač svarbu liucernos augintojams, nes išdžiūvęs augalas būna gana trapus. Nuimant pašarą jame paprastai yra apie 18–20 % žalių baltymų, todėl jis yra vertingas derlius, kurio negalima švaistyti.

Juostinio grėblio konstrukcija klasikinė: priekinėje dalyje yra pirštinis rinktuvas, už jo – juostinis transporteris. Abiejų pavara hidraulinė. Pirštinis rinktuvas turi 6 pirštų laikiklius. Patys pirštai – dvigubi, apsaugoti nuo pametimo, spyruokliniai ir lenkti, nes tokių poveikis žolei yra švelnesnis. Pirštų laikiklių galuose yra alkūnėlės su ritinėliais, riedančios atitinkamos formos riedėjimo taku. Grėblio rėmas patentuotos konstrukcijos.

ROC juostiniai grėbliai yra labai tvirtos ir lengvos konstrukcijos, iki 30% lengvesni už analogiškas mašinas, todėl arklių galių poreikis joms ypač mažas - 60 AG mažesnio darbinio pločio pakabinamiems grėbliams ir 140 AG 11.5-12.2 metrų pločio prikabinamiems.„Dotnuva Baltic“ pradėjo atstovauti juostinių grėblių gamintoją ROC (Italija)Pagrindinis išskirtinumas – pašaro surinkimo kokybė

Juostinių grėblių ROC pagrindinis skirtumas, lyginant su tradiciniais grėbliais, yra pašaro surinkimo kokybė. ROC grėbliai pakelia pašarą ir vėliau transportuoja jį konvejerio juosta į vieną ar kitą puse, o tradiciniai grėbliai velka pašarą žeme iki pradalgės. ROC grėbliai ypač kruopščiai ir švelniai nuo dirvos paviršiaus pakelia masę, konvejerio juosta pernešą ją, taip surinkdamas ir išsaugodamas aukščiausios kokybės pašarus. Grėbimo metu ruošiamas pašaras neturi kontakto su žemėmis, taip neprigrėbiama žemių ir akmenų.

Dėl idealiai kopijuojamo dirvos paviršiaus ir didelio darbinio greičio juostinis grėblys ROC RT gali atstoti du tradicinius grėblius. Be to, juostiniai grėbliai rinktuvu pakeldami masę ant konvejerio juostos ir ją pernešdami padeda apsaugoti sekantį žolės derlių, kai tuo tarpu tradiciniai grėbliai, renkant pavytinta masę į sąvalkas, pažeidžia naujas lapelių užuomazgas.

Juostinių grėblių ROC gamyboje naudojamos moderniausios technologijos, aukščiausios kokybės medžiagos, kaip pavyzdžiui, „Hardox“ plienas, nerūdijantis plienas, specialaus liejimo plastikinės detalės. ROC grėblių mazgai yra pagaminti moduliniu būdu, todėl kiekvieną dalį galima pakeisti atskirai, taip išvengiant didelių sudėtingų remontų darbų.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką