“Dotnuva Baltic” pastatyti grūdų elevatoriai pasauliniame “Cimbria” leidinyje

21-01-2019

 

Dalinamės informacija iš mūsų pagrindinių tiekėjų “Cimbria” leidinio, kuriame kasmet pateikiama pagrindinė informacija apie tai, kaip sekėsi “Cimbria” dileriams įvairiose pasaulio šalyse pastarąjį sezoną. Pernai informacija apie “Dotnuva Baltic” pasiekimus – grūdų elevatorių, sandėliavimo talpų statybas Baltijos šalyse susidomėjo net ir pasaulinio lygio “World Grain” žurnalas.

Po drėgno ir sudėtingo derliaus nuėmimo sezono 2017 metais, Baltijos šalių ūkininkai, kooperatyvai ir grūdų prekybos įmonės, siekdami tinkamai pasiruošti kitam sezonui, investavo į grūdų džiovinimo ir sandėliavimo talpas. Susidomėjimas grūdų įranga visose trijose Baltijos šalyse buvo didžiulis, tad ir metai buvo išskirtinai įtempti – vykdomų projektų skaičius išaugo beveik dvigubai.

"Dotnuva Baltic" Estijoje įgyvendino solidų užsakymą – pastatė grūdų elevatorių „iki rakto“, kuriame sumontuota didžiausia "Cimbria" džiovykla (80 t/h) Baltijos šalyse. "Dotnuva Baltic" buvo atsakinga už šio objekto projektavimo ir statybos darbus, konstrukcijas, įrangos tiekimą, montavimo ir automatizavimo darbus.

Latvijoje pastatyti 2 grūdų bokštai, kurių bendra talpa - 34 000 tonų.

Kaip ir ankstesniais metais, daugiausia grūdų sandėliavimo objektų pastatyta Lietuvoje. Bendra 2018 metais "Dotnuva Baltic" sumontuotų objektų talpa viršija 135.000 t. Didžioji dauguma grūdų bokštų įrengta kooperatyvams ir grūdų prekybos įmonėms, tuo tarpu ūkininkai daugiausia investavo į džiovyklas.

“Profesionalų komanda, kurią sudarė specialistai iš UAB “Dotnuva Baltic” (Lietuva) ir AS “Dotnuva Baltic” (Estija) sklandžiai organizavo visus darbus. Tai puikus pavyzdys, kaip bendromis pastangomis galima pastatyti įspūdingus objektus ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse Baltijos šalyse.” – sėkme džiaugėsi “Dotnuva Baltic” projektų diegimo skyriaus vadovas Mindaugas Veiveris.

CIMBRIA metinis leidinys

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką