„Dotnuva Baltic“ atidarė filialą Utenoje

26-07-2021

Viena iš lyderiaujančių žemės ūkio technikos pardavimo ir aptarnavimo įmonių UAB „Dotnuva Baltic“ atvėrė jau 7-tąjį filialą Lietuvoje ir 15-tąjį bendrai Baltijos šalyse. Tokį žingsnį šiemet paskatino išaugęs technikos pirkėjų ratas ir siekis kuo kokybiškiau ir operatyviau aptarnauti esamus ir būsimus klientus Utenos regione.
„Dotnuva Baltic“ atidarė filialą Utenoje

Utenoje, adresu Basanavičiaus g. 133, liepos 23 dieną oficialiai atidarytas naujas „Dotnuva Baltic“ filialas, kuriame pradedama prekiauti atsarginėmis dalimis ir kitomis ūkiams aktualiomis prekėmis. Pagrindinis asortimentas - originalios ir analoginės atsarginės dalys, alyva, filtrai, pašarų pakavimo medžiagos, padangos ir dubliavimo sistemos. Filiale bus aptarnaujami klientai iš Utenos, Anykščių, Molėtų, Ignalinos, Zarasų, Ukmergės rajonų.
„Dotnuva Baltic“ atidarė filialą Utenoje
Bendrovės atstovai teigia, kad buvimas arčiau kliento ir toliau išlieka pagrindine strategijos kryptimi visose Baltijos šalyse. Vykdantysis direktorius Dangis Valaitis ir Serviso ir Atsarginių dalių skyrių vadovas Jonas Baltaduonis yra įsitikinę, kad filialą atidaryti buvo svarbu, nes regione įmonėje daugėja naujų ir lojalių klientų, kuriems reikalingas kuo sklandesnis ir operatyvesnis aptarnavimas, ypač sezono metu.

Šventiniame Utenos filialo atidaryme dalyvavo ir simbolinę atidarymo juostelę perkirpo Utenos krašto ūkininkai, savivaldybės atstovai ir filialo darbuotojai.

Bendrovės atstovai padėkojo ūkių šeimininkams už kasdieninį bendradarbiavimą su „Dotnuva Baltic“ ir už tai, kad prasidėjus javapjūtei atrado laiko ir atvyko pasidžiaugti naujai atidaromu filialu. „Tai rodo, kad turime lojalių klientų ratą, o filialo atsiradimas regione tikrai reikalingas,“ džiaugėsi Utenos filialo darbuotojai technikos pardavimų vadybininkas Marius Stankevičius ir atsarginių dalių vadybininkas Vygintas Raudonis.
„Dotnuva Baltic“ atidarė filialą Utenoje
Utenos savivaldybės vicemeras Vitalijus Šeršniovas, sveikindamas „Dotnuva Baltic“ naujo filialo atidarymo proga, džiaugėsi lyderiaujančių verslų kūrimusi Utenoje ir naujai kuriamomis darbo vietomis.

Iki šiol UAB „Dotnuva Baltic“ veikla buvo vykdoma pagrindinėje būstinėje Dotnuvoje ir filialuose Pasvalyje, Plungėje, Vilkaviškyje, Joniškyje, Vilniuje. Nuo 2010 m. įmonės įsteigtos Latvijoje ir Estijoje. Iš viso per tris šalis įmonėse šiuo metu dirba apie 250 darbuotojų.
„Dotnuva Baltic“ atidarė filialą Utenoje
UAB „Dotnuva Baltic“ yra 25-erius metus veikianti žemės ūkio prekes ir paslaugas teikianti įmonė, turinti atstovybes Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Pagrindinės veiklos: naujos ir naudotos žemės ūkio technikos pardavimai, nuoma, atsarginės dalys ir serviso paslaugos, grūdų ir fermų įrangą, sertifikuotų javų, rapsų, pašarinių žolių ir vejų žolių sėklų ruošimas ir platinimas. Atstovaujami gerai žinomi prekės ženklai: Case IH, Kverneland, Agrifac, MacDon, Cimbria, Kongskilde, Einböck, Schäffer, Boumatic, Pellon, DLF Seeds & Science, Saaten Union, DSV, Maribo, Lantmannen ir kt.
„Dotnuva Baltic“ atidarė filialą Utenoje

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką