Didžiuojamės VDU ,,Metų mecenato" titulu

09-05-2022

Balandžio 26 dieną, antradienį, VDU Didžiojoje salėje vyko anksčiau buvę tradiciniai, dabar po ketverių metų pertraukos atgimstantys universiteto bendruomenės apdovanojimai „V2“, kuriuose buvo apdovanoti ir už savo veiklą bei per 2021 metus nuveiktus darbus, bendruomenės geriausiai įvertinti, savo darbui atsidavę dėstytojai, iniciatyvūs ir aktyvūs akademinės bendruomenės nariai, įtraukiantys renginiai, veikliausios studentiškos organizacijos ir t.t.

Didžiuojamės VDU ,,Metų mecenato" tituluDidžiuojamės VDU ,,Metų mecenato" titulu

Galime nuoširdžiai didžiuotis ,,Metų mecenato" titulu, iškilmingai suteikė Vytauto Didžiojo universitetas. Tai mums reiškia itin daug - svarbią bendrystę ir aiškų prioritetą kuriant Lietuvos ateitį! Apdovanojimų metu iš viso buvo įteikta 10 statulėlių.

Ši nominacija buvo įteikta įvertinant visų asmenų indėlį į universitetą, jo veiklas ir taip atliepiant pačio universiteto misiją, viziją, tikslus ir uždavinius. Šią nominaciją pristatė ir pirmąją apdovanojimų statulėlę įteikė VDU komunikacijos prorektorė doc. dr. Vilma Bijeikienė.

Didžiuojamės VDU ,,Metų mecenato" tituluDidžiuojamės VDU ,,Metų mecenato" titulu

2021 m. svariai prisidėjome prie kertinių universiteto veiklų – rėmėme studijas ir studentus, mokslą ir jo plėtrą bei investavome į universiteto infrastruktūrą, tokiu būdu sudarydami visas sąlygas universiteto vystymuisi ir bendradarbiavimui.
Apdovanojimą iškilmingame renginyje Kaune priėmė Projektų diegimo skyriaus vadovas Mindaugas Veiveris.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką