Didžiausias visų laikų Case IH kombainas - pakeliui į oficialų pristatymą

22-11-2023

Didžiausias visų laikų Case IH kombainas - pakeliui į oficialų pristatymą

Case IH skelbia visų laikų didžiausią Case IH Axial-Flow  pristatymą.

Nors detalių apie naują, aukščiau AF260 serijos atsidursiantį monstrą nedaug, tačiau galime patvirtinti, kad naujasis kombainas turės 775 AG variklį bei 20 000 litrų talpos grūdų bunkerį.

Pagrindinis skirtumas yra tas, kad didysis raudonasis žvėris išlaiko išbandytą ir patikimą vieno rotoriaus koncepciją. Ilgesnis rotorius ir kitos naujojo Case IH kombaino technologijos padidina separacijos plotą 50%, palyginti su dabartiniu didžiausiu modeliu. Didesniam varikliui reikia didesnio degalų bako, kuris naujajame flagmane yra didžiulis – per 1500 litrų.

Naujojo Case IH flagmano projektavimas užtruko apie penkerius metus, prototipai bandomi visame pasaulyje. Gamintojas teigia, kad daugiau informacijos apie naujos AF serijos kombainų komercinį pristatymą bus atskleista 2024-aisiais.

Spėjame, kad naujasis AF serijos kombainas galėtų pasirodyti viešai Europoje kitų metų pabaigoje, o jo serijinė gamyba prasidės 2025 m. Labai tikėtina, kad premjerai bus pasirinkta kitų metų lapkritį Prancūzijoje vyksianti paroda Sima.

 

Daugiau skaityti Profi.lt  straipsnyje

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką