Didžiausia „Case IH“ mokymų stovykla

21-05-2018

 

Didžiausia "Case IH" mokymų stovykla


Dešimties savaičių programa surinko daugiau kaip 1000 prekybos atstovų iš Europos, Artimųjų Rytų, Afrikos artnaujinti žinias ir susipažinti daugiau nei su 60 traktorių ir žemės ūkio dirbimo mašinų naujienomis. 

St. Valentine gaminamų „Luxxum“, „Maxxum“, „Puma“ ir „Optum“ traktorių bei  „Farmlift“ teleskopinių krautuvų atnaujinto asortimento pristatymas - tai vienas didžiausių tokio pobūdžio organizuojamų renginių, vykstančių centrinėje Europoje.

Dešimties dienų mokymų stovykla vyko dideliame ūkyje netoli Bratislavos, Slovakijoje. Stovyklos dalyviai buvo suskirstyti mažomis grupėmis, kad gautų kuo daugiau teorinių žinių apie naujausius „Case IH“ gaminius ir jų atnaujinimus.  Net 500 ha žemės plotas buvo skirtas praktiniams dalyvių mokymams.

Tarp svarbiausių dalykų -  „Case IH“ tikslaus ūkininkavimo tendencijos, įskaitant  „Advanced Farming System“ (AFS) naujoves, kurias pristatė Gavin Enright, „Case IH“ EMEA regiono mokymų vadybininkas.

Prekiautojams buvo pristatyta „Case IH Maxxum“ traktorių naujoji „Active“ sankabos sistema, kurios dėka visai nejaučiamas pavarų perjungimas. Šis inovacinis sprendimas leido „Case IH Maxxum 145 Multicontroller“ traktoriui laimėti Metų mašinos' 2018 titulą.

Taip pat, buvo pristatyti naujieji „Case IH Puma X“ serijos Puma 140, 150 ir 165 modeliai, amortizuojančio priekinio tilto patobulinimai, degalų taupymo patobulinimas, „Powershift / CVX“ transmisijos privalumai ir atnaujinimai.

Taip pat buvo aptariamas naujojo 250 AG „Optum CVX" modelis.

Teleskopinių krautuvų „Farmlift“ asortimento atnaujinimas -  „Stage IV“ variklio patobulinimas su „Hi-eSCR“ emisijos technologija, didelio našumo hidraulinis siurblys, „Farmlift 632, 735 ir 935“ modeliai bei patobulintos „Powerlift 635 ir 742 Power Shuttle“ funkcijos, taip pat naujieji LED žibintai, kurie bus montuojami visuose modeliuose.

„Mokymai suteikė galimybę pardavėjams ne tik susipažinti su naujovėmis, pristatytomis Agritechnikos parodoje Hanoveryje, Vokietijoje, bet ir gauti daug praktinės naudos“, - sako E. Enright.

Stovyklos dalyvių atsiliepimai apie produktų kūrimą, asortimento naujienas ir jų pateikimo būdą - labai teigiami. Tai tik dar kartą patvirtina tokio pobūdžio mokymų svarbą ir praktinių žinių panaudojimą, atstovaujant „Case IH“ produktus.

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką