Dalyvavome Profi Lietuva organizuotame renginyje „Ūkininko automobilis 2020“

05-11-2020

 


Šiųmetė, antrą kartą organizuota „Ūkininko automobilis 2020“, diena šiemet taip pat vykusi Gaižiūnų poligone, Jonavos rajone, nors ir nebuvo tokia skaitlinga visureigiais, tačiau kaip ir pirmojoje netrūko azarto, emocijų, geros nuotaikos ir karštų diskusijų. Pirmą kartą autodienoje buvo įrengtos ir žemės ūkio technikos mini-ekspozicijos, kuriose buvo pristatytos bendrovių – renginio partnerių – Dotnuva Baltic, Intrac ir Rovaltra mašinos. Ūkiško Dakaro trasa buvo galima pralėkti net keturvikšriu Case IH Quadtrac 620 traktoriumi. Naujoves taip pat pristatė agrochemijos ir sėklų bendrovė Syngenta, kuri buvo pagrindinis autodienos partneris.

Dalyvavome Profi Lietuva organizuotame renginyje „Ūkininko automobilis 2020“

Vienintelio Lietuvoje tokio formato renginio agroverslo atstovams organizatorius – žurnalas Profi Lietuva. Trijose skirtingose trasose, tarp kurių buvo ir keli šimtai metrų Dakaro smėlio imitacija, apie 120 ūkininkų „matavosi“ 19 įvairių, ne tik bekelei skirtų automobilių. Trasas įrengė bendrovė Pitlane.

Pasak žurnalo vyriausiojo redaktoriaus Dainiaus Šišlavo, „Ūkininko automobilis 2020“ profesionalėja ir tampa svarbiu įvykiu Lietuvos žemės ūkiui skirtų renginių rinkoje. „Čia lankytojai gali patirti ir pramogą, ir gauti naudingos informacijos apie mūsų partnerių naujoves, kurios demonstruojamos ekspozijose. Tarsi maža, bet daugiau atraktyvių priemonių siūlanti paroda“, - sako D. Šišlavas. 

Dotnuva Baltic pristatytas keturių vikšrų traktorius Case IH Quadtrac 620 neturėjo atokvėpio, kaip ir keli automobilių favoritai, prie kurių driekėsi eilės. Dotnuva Baltic vykdančiojo direktoriaus Dangio Valaičio teigimu, profesionaliame renginyje įmonė pristatė ir profesionalią techniką. „Traktoriai su 4 vikšrų varytuvais yra galingos, universalios, dirvožemį tausojančios ir darbo laiko sąnaudas mažinančios mašinos. Besikeičiančio klimato sąlygomis ūkininkai susiduria su vis didesniais iššūkiais, todėl siekia darbus atlikti kuo greičiau ir kuo tiksliau. Mūsų technika tam ir skirta: dirbti greitai, efektyviai ir profesionaliai“, - akcentavo D. Valaitis. Prie profesionalų mašinų jis priskyrė ir demonstruotą savaeigį purkštuvą Agrifac, kuris skirtas tiems, kas nori taupyti chemikalų kiekį, vandenį, didinti purškimo tikslumą ir taip mažinti aplinkos taršą. „Jis stabiliai išlaiko sijas, gerai kopijuoja, kas užtikrina tolygų padengimą augalų apsaugos priemonėmis. Tai aktuali ir ekonominiu, ir ekologiniu atžvilgiu mašina“, - patikino D. Valaitis.

Dalyvavome Profi Lietuva organizuotame renginyje „Ūkininko automobilis 2020“

*Ištrauka iš www.profilt.lt

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką