Dalyvavome pirmojoje ekologinėje parodoje EKOAgritech

21-08-2023

Einböck technikos pristatymas parodojeLiepos 4 d. dalyvavome pirmą kartą vykusioje ekologinės augalininkystės technologijų parodoje-forume EKOAgrItech, kur pristatėme ekologiniam ūkininkavimui skirtą žemės ūkio techniką Einböck.

 Einböck yra specializuota ekologinių ūkių technikos gamintoja ir pasižymi ilgamete patirtimi šioje srityje. Austrijoje, kurioje yra gaminama ši technika, ekologinė žemdirbystė sudaro beveik 23 proc. visų ūkių, turinčių apie 680 tūkstančių hektarų ekologinių plotų.   

Įmonė turi daugiau nei 40 metų patirties gamindama mechanines piktžolių naikinimo mašinas, kurios yra nekenksmingos aplinkai. Einböck yra vienas iš stambiausių pasaulyje mechaninių piktžolių naikinimo mašinų tiekėjų, turintis lyderio poziciją šioje srityje.

Einböck asortimente yra 4 pagrindinės produktų linijos: augalų priežiūra, dirvos apdirbimas, pievų priežiūra ir sėjimas bei tręšimas. Tarp populiariausių Lietuvos rinkoje - 7 skirtingų tipų akėčios, pritaikytos darbui įvairioms sąlygoms. Einböck mašinos parduodamos beveik visuose pasaulio žemynuose ir yra labai populiarios tarp ūkininkų dėl jų patogumo ir naudingumo.

Parodoje EKOAgrItech pristatėme naująsias pasėlių priežiūros akėčias Aerostar Fusion bei tarpueilių kultivatorių Chopstar, kuris supurena visų eilutėmis auginamų augalų tarpueilius. Pristatėme naują sekimo sistemą Row-guard, kurį ūkininkai gali naudoti kartu su kultivatoriumi.

Rotacinių akėčių Rotarystar demonstravimas parodoje

Rotorines akėčias "Rotarystar" demonstravome ne tik ekspozicijoje, bet ir praktiškai lauke. Šios akėčios yra skirtos aeracijai, paviršinei plutai suardyti ir drėgmei išsaugoti. Taip pat pristatėme akėčias Aerostar Rotation su besisukančiais rotoriais, kurios puikiai išpurena dirvos paviršių ir efektyviai naikina piktžoles, nesukeldamos pažeidimų augalams. Demonstravome pievų ganyklų priežiūros akėčios "Pneumaticstar", kurios iššukuoja viršutinį žemės sluoksnį ir pašalina velėną.

„Dotnuva Baltic“ su kompanija „Einböck“ (Austrija) bendradarbiauja jau 20 metų. „Einböck“ rinkodaros vadovas Leopold’as Einböck’as, pardavimų vadovas Martin’as Wagner’is ir „Dotnuva Baltic“ produktų vadybininkas Mindaugas Dikšaitis džiaugiasi bendradarbiavimu tikėdamiesi ir toliau prisidėti prie klientų ūkininkavimo sėkmės Lietuvoje ir Latvijoje.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką