Dalinamės parodos Agrovizija 2022 įspūdžiais

06-07-2022

Šių metų Agrovizija paroda, tema „Daugiau su mažiau“, buvo išskirtinė ne tik naujos technikos, klientų, emocijų, karštų orų, ar diskusijų gausa tačiau ir pramogomis bei jų tematika.

Dalinamės parodos Agrovizija 2022 įspūdžiaisParodos metu DotnuvaBaltic stende vyravo tematika Praeitis - Ateitis - Dotnuva Baltic. Praeities tematikos dalį atspindėjo viduramžių riteriai, kurie tarsi apsiginklavusi sargyba žygiavo ir lydėjo agro pasaulio ateities ūkininkavimo ginklus.

Pristatėme CASE IH, Kverneland, Agrisem International, Einböck, MacDon Industries, Mandam technika, Geoface ir Ekodrena sprendimus.

Dalinamės parodos Agrovizija 2022 įspūdžiais

Dalinamės parodos Agrovizija 2022 įspūdžiais

Taip pat, dalyvavome ir diskusijų forume kartu su žemės ūkio mokslininkais, ūkininkais politikais ir verslo specialistais bei aptarėme inovacijų pritaikymą besikeičiančiame žemės ūkyje.

Parodos metu startavusio geriausio Lietuvos traktorininko konkursas sulaukė pasisekimo – konkurse dalyvavo kiek daugiau nei šimtas dalyvių iš kurių buvo atrinkti 10 geriausiai pasirodę (trumpiausias užduočių atlikimo laikas bei mažiausias klaidų skaičius). Dalyvių laukė 2 pagrindinės užduotys: manevravimas tarp kūgių vairuojant traktorių Farmall 120C bei parkavimasis ir manevravimas tarp kūgių su Shaffer 3650T bei krovinio perkėlimas į pažymėtą vietą.

Dalinamės parodos Agrovizija 2022 įspūdžiais

Paskutinę parodos Agrovizija dieną pasitikome su naujiena: Kverneland atstovaujamu produktu - efektyviu, našiu juostiniu grėbliu ROC RT950. Pagrindinis šio naujo grėblio skirtumas nuo tradicinio grėblio yra surinkimo sistema su juostiniais transporteriais, žolės pakėlimas ant juostos, kuri formuoja pradalgę centre arba šonuose.

Kaip sako Dotnuva Baltic vykdomasis direktorius Dangis Valaitis: „Parodoje „Agrovizija“ pristatėme geriausią mūsų atstovaujamą techniką ir sprendimus. „Dotnuva Baltic“ stende turėjome tai, ko reikia siekiantiems pažangos ir planuojantiems investicijas. Dėkoju komandai už darnų darbą parodoje – tai dar kartą parodo, kad mūsų įmonės žmonės dirba vardan kliento!“

Dalinamės parodos Agrovizija 2022 įspūdžiais

Per visas tris parodos dienas svečiuose sulaukėme daug ūkininkų, verslo partnerių, žiniasklaidos atstovų bei politikos veikėjų. Dar kartą tariame ačiū visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie šių metų parodos įgyvendinimo!

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką