CASEIH Magnum 380CVX 2015 metų traktorius!!!

18-11-2014
CASEIH Magnum 380CVX 2015 metų traktorius!!!

CASEIH Magnum 380CVX 2015 metų traktorius!!!

EIMA organizuojamoje Tarptautinės žemės ūkio ir sodininkystės mašinų parodoje Bolonijoje. Po sudėtingo atrankos proceso kurio finale dalyvavo dar septyni konkurentai, Case IH Magnum 380 CVX buvo pripažintas 2015 metų traktoriumi. Pirmą kartą metų traktorius pradėtas rinkti 1998 metais, tai prestižinis prizas kuriuo apdovanojama už technologinius pasiekimus žemės ūkio inžinerijos srityje. Šio prestižinio apdovanojimo laimėtojas Magnum 380 CVX traktorius buvo renkamas komisijos kurią sudarė 23 nepriklausomi žurnalistai iš 23 europos šalių. „Aš labai didžiuojuosi galėdamas atstovauti Case IH atsiimant 2015 metų traktoriaus apdovanojimą Magnum 380 CVX traktoriui šiandien.“ Sakė Matthew Foster, Case IH Europe viceprezidentas atsakingas už Europą, Afriką ir artimuosius rytus, per apdovanojimų ceremoniją.

Pradėta gaminti nuo 1987, Magnum serija buvo nuolat tobulinama, žingsnis po žingsnio toliau didinant našumą ir produktyvumą, mažinant kuro suvartojimą ir emisiją, gerinant operatoriaus komfortą ir taip optimizuojant savininkų investicijų grąža. "27 metai Magnum traktoriams reiškia 27 metus patvirtinimo sudėtingiausių bandymų metu pas patį geriausią bandytoją kokį tik galite gauti, tai yra ūkininkas savo kasdienėje praktikoje.

Konkurso metu Case IH parodė ir pristatė komisijai, kad Magnum 380 CVX turi tai, kas jį daro  labai geru sprendimu mūsų klientams ir ūkininkams ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tokios savybės kaip CVX belaipsnė transmisija, paprasta naudoti multi-kontrolerinė rankena, naujas LED apšvietimo paketas ir žinoma naujoviškas Rowtrac "sprendimas, kuris perduoda didelę galia į žemę, bet su minimaliomis dirvožemio pažeidimų sąlygomis. Aš tikrai manau, kad už visa tai ir buvo apdovanotas 2015 metų traktoriumi šiandien, sakė Foster.

Magnum atsiradimo istorija

CASEIH Magnum 380CVX 2015 metų traktorius!!!

Tuo metu kai Case IH ruošėsi pirmą kartą rinkai pristatyti Magnum traktorių, buvo sunkūs laikai traktorių pardavėjams. Sąstingis grūdų rinkoje sąlygojo tai kad daugelis ūkių tapo nemokiais. Pavyzdžiui Ajovos valstijoje tokių ūkių buvo net trečdalis. Esant tokiai situacijai pristatyti naują modelį buvo labai rizikinga ir brangu. Bet Magnum kūrėjai tikėjo šio modelio sėkme ir paskelbę didžiulį senųjų modelių išpardavimą dar vadinamą „Fire sale“ tam kad galėtų pristatyti rinkai naują savo kūrinį. Ir Magnum pateisino šį pasitikėjimą su nauju dizainu, naujoviškomis savybėmis, gerai išbandytais komponentais, Magnum pasirodymas buvo itin sėkmingas.Traktoriaus kuro ekonomija buvo išskirtinė, o transmisija labai patikima. Praėjus metams po Magnum traktorių išleidimo į rinką, servisui dar nebuvo tekę ardyti nei vienos šių traktorių transmisijos. Todėl nenuostabu, kad ūkininkai noriai pirko šį traktorių ir tai padėjo kompanijai ne tik atsigauti, bet ir dar labiau sustiprėti.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką