Case IH pristatė du naujus traktorių Farmall modelius

21-10-2022

Case IH pristatė du naujo modelio Farmall A traktorius: 90 AG 90 A ir 100 AG 100 A, kurie papildo Farmall gamą nuo 55 AG iki 120 AG. 

Traktoriuose naudojamas naujas 4 c., 3,6 l darbinio tūrio FPT F5 variklis su Common Rail degalų įpurškimu ir 4 vožtuvais vienam cilindrui. Variklis gali užtikrinti išskirtinį maksimalų sukimo momentą, esant mažesniam variklio sūkių dažniui, 380 Nm ir 450 Nm, esant 1300 aps./min., atitinkamai Farmall 90 A ir Farmall 100 A modeliuose. Ženklus 47 % sukimo momento padidėjimas užtikrina tvirtą sukibimą, esant didelėms apkrovoms.

Nepaisant greito reagavimo į apkrovas, FPT F5 yra labai ekonomiškas, o kartu su didesniais 130 l degalų bakais ir 14,4 l AdBlue bakais galima daugiau laiko skirti darbui. Kitas svarbus privalumas – 600 motovalandų techninės priežiūros intervalai, kurie sumažina prastovų ir priežiūros išlaidas.

Case IH pristatė du naujus traktorių Farmall modelius

Pagrindinė variklio ypatybė – itin efektyvi ir nereikalaujanti priežiūros sistema After Treatment System (ATS). Varikliai atitinka Etapo V reglamentą. Išmetamosioms dujoms nukenksminti naudojama Compact Hi-eSCR2 technologija, kurią taikant nereikia keisti filtrų ar atlikti mechaninio valymo. Efektyviam veikimui užtikrinti naudojamas dyzelino oksidacijos katalizatorius (DOC), dyzelino kietųjų dalelių filtras (DPF) ir selektyvaus katalizatoriaus mažinimo (SCR) sistema, kuri yra labai kompaktiška, nes išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) rodiklis yra mažesnis nei 10%.

Galia perduodama naudojant paprastą, efektyvią ir patikimą i12 x 12 40 km/val. mechaninę pavarų dėžę arba pasirenkamą hidrauliškai valdomą Powershuttle transmisiją – keturias pavaras kiekviename iš trijų diapazonų, leidžiančius kiekvienai užduočiai pasirinkti optimaliausią greitį. Taip pat galima pasirinkti 20 x 20 pavarų dėžę su eigos lėtintuvo funkcija .

Keturiais ratais varomi Farmall 90 A ir 100 A modeliai turi 1.0 klasės priekinę sunkiasvorę ašį su elektrohidrauliniu diferencialo užraktu, o nereguliuojami žiediniai diskiniai stabdžiai užtikrina patikimą stabdymą. Taip pat galimas automatinis keturių ratų pavaros sistemos įjungimas stabdant, kad dar labiau pagerintų veikimą, stabilumą ir saugumą.

Siekiant išplėsti naujųjų Farmall A modelių universalumą, galinės pakabos didžiausia keliamoji galia yra 4 400 kg, o Case IH Lift-O-Matic sistema leidžia greitai pakelti ir nuleisti padargus į iš anksto nustatytą padėtį galulaukėse. Traktoriuose taip pat įrengtas elektrohidraulinis nepriklausomas trijų greičių GTV (540/540E/1000) su ECO ir važiavimo greičio parinktimis.

Case IH pristatė du naujus traktorių Farmall modelius

Papildomai galima pasirinkti mechaninę priekinę pakabą, galinčią pakelti iki 1400 kg, priekinį 1000 aps./min. GTV ir Extra Flow atviro centro siurblį su labai dideliu hidrauliniu srautu – 82 l/m. Tai dar labiau pagreitina krautuvo ciklo laiką ir yra labai naudingas eksplotuojant ant trijų taškų prikabintus padargus papildomai valdomus per galines hidraulines jungtis.

Abu nauji Farmall A modeliai gamykloje taip pat gali būti komplektuojami su krautuvui paruoštais laikikliais ir hidraulika, todėl jie yra suderinami su Case IH priekinių krautuvų gama. 

Operatoriai turėtų gerai įvertinti naują 4 statramsčių plokščių grindų kabiną, keturis išorinius darbinius žibintus ir lengvai pasiekiamus plačius laiptus, taip pat didesnes duris. Viduje daugiau erdvės, standartinis oro kondicionierius, o didžiausias triukšmo lygis siekia vos 77db. Galima papildomai pasirinkti platesnį stoglangį, kad pabūtų geresnis matomumas. Visi valdymo mygtukai yra išdėstyti operatoriaus dešinėje pusėje esančiame skydelyje ir yra lengvai pasiekiami, o sėdynė su pneumatine pakaba optimizuoja važiavimo komfortą. USB lizdas ir telefono laikiklis suteikia papildomo patogumo.

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką