CASE IH PLEČIA OPTUM GAMĄ - NAUJASIS 340 AG MODELIS TAPS GERIAUSIU ŠIOJE KLASĖJE

09-10-2023

CASE IH PLEČIA OPTUM GAMĄ - NAUJASIS 340 AG MODELIS TAPS GERIAUSIU ŠIOJE KLASĖJE

Atsižvelgdama į augančią įvairios paskirties didelės galios traktorių rinką Case IH pristatė naują 340 AG Optum serijos flagmaną, kuriame maksimaliai panaudota apdovanojimus pelniusi Optum koncepcija - didelės galios, optimalaus svorio konstrukcija, kuriai pagal poreikį galima naudoti papildomus balastus. Nepaisant daugybės patobulinimų, Optum 340 CVXDrive su AFS Connect™ nėra sunkesnis už esamus 300 ir 270 modelius, tačiau pasižymi didesne galia, našumu ir gebėjimu atlikti bet kokią užduotį.

Pagamintas Case IH gamykloje St. Valentin‘e, Austrijoje, laikantis griežtų kokybės standartų, Optum 340 CVXDrive idealiai tinka darbams su vilktimi ir kardaniniais velenais - nuo žemės dirbimo ir sėjos iki šienavimo ir transportavimo. Traktorius užtikrina aukščiausio lygio komfortą ir našumą, dabar jis turi vieną tyliausių kabinų rinkoje ir daugybę pažangių technologijų, kurias siūlo tik Case IH, įskaitant 5 metus veikiančią pažangią telematiką AFS Connect. Tai suteikia papildomos naudos dėl AFS Connect portalo, suteikiančio galimybę naudotis ryšio paslaugomis ilgesnį laiką.

Puikus galios ir svorio santykis

Case IH Optum 340 CVXDrive yra aukščiausios klasės modelis šiame segmente ir puikiai atitinka didelių ūkių poreikius, kai reikalingas traktorius su dideliu galios ir svorio santykiu, suteikiančiu jam universalumo atlikti įvairias užduotis.

Traktoriaus Case IH Optum 340 CVXDrive plakanti širdis - šešių cilindrų 6,7 l darbinio tūrio "Stage V" FPT variklis - užtikrina galią ir sukimo momentą sudėtingiems lauko ir transporto darbams. Jame įdiegta itin efektyvi ir gerai patikrinta "Hi-eSCR2" išmetamųjų teršalų mažinimo technologija, taip pat automatinis našumo valdymas (APM), kuris optimizuoja "CVXDrive" pavarų dėžė perdavimo santykį ir variklio sūkių dažnį, kad atitiktų galios reikalavimus.

Siekiant didesnio našumo, produktyvumo ir efektyvumo, tačiau išlaikant patikimumą ir ilgaamžiškumą, buvo patobulinta CVXDrive transmisija - hidrostatinis agregatas ir valdymo programinė įranga, transmisijos komponentai, galinis diferencialas ir galinis kardaninis velenas. Be to, įrengtas naujas išorinis variklio išpūtimo filtras, sutrumpinantis aptarnavimo laiką. Siekiant didesnio universalumo ir suderinamumo kasdienėje veikloje, standartinę ISOBUS 3 klasės sistemą galima patobulinti iki naujausio traktoriaus ir padargų ryšio Tractor Implement Management (TIM), kad sertifikuoti padargai automatiškai valdytų konkrečias traktoriaus funkcijas.

Optum 340 CVXDrive, kaip ir esami 300 ir 270 modeliai, turi didelį 630 litrų degalų baką, kuris suteikia galimybę ilgiau dirbti laukuose, taip pat - geriausią klasėje 750 valandų variklio techninės priežiūros intervalą. Naujasis modelis pasižymi 27 AG, arba 9 %, didesne galia nei Optum 300 CVXDrive, o didžiausias sukimo momentas yra 1 398 Nm, esant 1 400 aps./min., palyginti su 1 282 Nm, esant tokiam pačiam sūkių dažniui, mažesniame stabiliame modelyje.

Galinga galinė pakaba, galinti pakelti 11 058 kg, priekinė pakaba, kurios didžiausia keliamoji galia - 6 016 kg, ir dviejų greičių priekinis bei keturių greičių galinis kardaninis velenas dar labiau padidina traktoriaus universalumą. Todėl Optum 340 CVXDrive užtikrina didesnį našumą, išlaikydamas patikimumą ir ilgaamžiškumą.

CASE IH PLEČIA OPTUM GAMĄ - NAUJASIS 340 AG MODELIS TAPS GERIAUSIU ŠIOJE KLASĖJE

 

Komfortiška kabina

Atnaujinto modelio kabina yra labai komfortiška ir labai tyli - vos 66 dB(A). Puikus matomumas visomis kryptimis, kokybiška apdaila ir aukšto lygio įranga plius galimybė imobilizatoriaus pagalba patekti į traktoriaus kabiną ir užvesti be rakto.

Pažangaus dizaino kabinoje yra ergonomiškas "Multicontroller" porankis, dėl kurio 95 % dažniausiai naudojamų funkcijų valdoma vairuotojo pirštais, jutikliniame ekrane arba naujuoju integruotu pasukamuoju ir paspaudžiamuoju valdikliu. Maksimaliam valdymo ir važiavimo komfortui užtikrinti galima pasirinkti naują pusiau aktyvią kabinos pakabą.

Naujasis AFS Pro 1200 jutiklinis monitorius su "Bluetooth®" funkcija leidžia aiškiai ir paprastai valdyti visas traktoriaus funkcijas. Jis padeda operatoriui optimizuoti variklio, transmisijos, hidraulikos ir kardaninio veleno veikimą, taip pat valdyti padargų darbą. Naujoji AFS Vision Pro operacinė sistema leidžia pritaikyti tiksliojo ūkininkavimo funkcijas, traktoriaus sistemas ir kitus nustatymus pagal poreikį.

Optum 340 CVXDrive komplektuojamas su "Safeguard Connect", išsamiu Case IH pridėtinės vertės paslaugų paketu, kuris užtikrina ilgalaikę apsaugą ir maksimaliai padidina našumą, kad atitiktų šiuolaikinių, novatoriškų ūkininkavimo ir rangos įmonių reikalavimus.

Į jį įeina iki trejų metų pratęsta "Safeguard" garantija ir penkerių metų prenumerata unikaliam telematikos portalui "AFS Connect Advanced", leidžiančiam nuotoliniu būdu stebėti ir valdyti ūkį, transporto priemonių parką ir duomenis. Taip pat suteikiama trejų metų Case IH MaxService prenumerata, kuri piko sezono metu veikia visą parą bendradarbiaujant su prekybos atstovų tinklu, kad būtų maksimaliai padidintas mašinų veikimo laikas, taip pat prieš sezoną atliekami patikrinimai, teikiama aktyvi pagalba ir mokymai, kad būtų pasiektas maksimalus Case IH mašinų našumas.

Vasarą ir rudenį Optum 340 CVXDrive bus galima pamatyti įvairiose parodose visoje Europoje.

 

 

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką