CASE IH PATEIKIA ATEITIES AUTONOMIJOS IR AUTOMATIZAVIMO VIZIJĄ ŽEMĖS ŪKYJE

27-12-2022

CASE IH PATEIKIA ATEITIES AUTONOMIJOS IR AUTOMATIZAVIMO VIZIJĄ ŽEMĖS ŪKYJE

Tvarūs sprendimai padeda ūkininkams įveikti žemės ūkio pramonės iššūkius pasitelkiant technologijas, autonomiją ir automatizavimą

Žemės ūkyje įvyko lūžis, nes pasaulio gyventojų skaičius perkopė 8 mlrd. Pasaulinė žemės ūkio įrangos lyderė Case IH supranta, kad jai tenka itin svarbus vaidmuo didinant ūkininkų produktyvumą, kad jie ir toliau galėtų išmaitinti pasaulį. Mažėjant plotų, išteklių ir darbuotojų, reikalingų šiam tikslui pasiekti, užduotis yra itin svarbi. Didėjantis Case IH žemės ūkio technologijų sprendimų portfelis užtikrina autonomiją ir automatizavimą visam ūkininkavimo ciklui.

Technologijų lyderis

2022 m. gruodžio 7 ir 8 d. CNH Industrial parodoje „Tech Days“, vykusioje Finikse, Arizonoje (JAV), Case IH pristatė svarbiausias besivystančio technologijų naujoves. „Case IH derina ir toliau derins geriausią pasaulyje ir agronominiu požiūriu pranašesnę geležį su pirmaujančiomis, pažangiausiomis technologijomis, kurios įgyvendina mūsų prekės ženklo pažadą - palengvinti ūkininkų gyvenimą, padaryti jų veiklą produktyvesnę ir padėti jiems klestėti vykdant misiją išmaitinti vis didėjantį gyventojų skaičių", - sakė Scott Harris, Case IH pasaulinio prekės ženklo prezidentas.

"Technikos dienų" metu buvo paskelbti du nauji autonomijos ir automatizavimo sprendimai bei naujas elektrinio traktoriaus prototipas:

• Dirvos dirbimo be operatoriaus sprendimas - Case IH, remdamasi savo traktorių ir dirvos dirbimo platformomis, kartu su "Raven Autonomy™" siūlo autonominį dirvos dirbimo sprendimą. "Raven Autonomy" technologijoje įdiegta pažangi suvokimo ir jutimo sistema. Be to, šiame be vairuotojo dirvos dirbimo sprendime naudojama AFS Soil Command™ dirvos dirbimo automatika, užtikrinanti maksimalią agronominę ir mašinų kontrolę. Ji pateikia konkrečiai vietai pritaikytus žemės dirbimo nurodymus, kad kiekvienam dirvožemio centimetrui būtų pritaikyta tinkama dirvos tvarkymo praktika. Rezultatas - didesnis našumas, nuoseklus agronominis našumas ir turtingesnės duomenų įžvalgos.

• Autonominis traktoriaus su grūdų perkrovimo priekaba sprendimas - Case IH didina produktyvumą naudodama autonominį traktoriaus sprendimą nuimant derlių, kuris sinchronizuoja kombaino ir traktoriaus funkcijas. Naudojant "Raven Autonomy" technologiją, ši technikos sąjunga leidžia ūkininkui koordinuoti traktoriaus važiavimo kelią ir greitį atliekant iškrovimo operaciją, o iškraunant derlių traktorius puikiai sinchronizuojamas su kombainu. Po iškrovimo darbų traktorius pats be vairuotojo grįžta į grūdų iškrovimo aikštelę. Nauda ūkininkui: efektyvesnės operacijos, automatizuoti procesai, mažesnis kvalifikuotos darbo jėgos poreikis, mažesnis nuovargis, sutaupyta darbo jėgos ir mažiau išsibarstytų grūdų.

• Elektrinio traktoriaus prototipas - CNH Industrial taip pat pristatė elektrinio traktoriaus prototipą, kurį išleidus bus naudojamas Case IH modelis. Šis nulinės emisijos žemės ūkio sprendimas su autonominėmis funkcijomis yra bendradarbiavimo su elektrifikuoto žemės ūkio inovatoriumi "Monarch Tractor" rezultatas.

Apie šių sprendimų komercializavimą bus paskelbta vėliau.

Case IH turi tvirtą, pripažintą ir apdovanotą pažangiųjų ūkininkavimo sistemų (AFS) inovacijų palikimą. Naujausi pasiekimai: "Trident™ 5550" savaeigis trąšų barstytuvas su "Raven Autonomy", kombainų automatizavimo sistema AFS Harvest Command™, žemės dirbimo automatizavimo sistema AFS Soil Command, pažangi purškimo technologija AIM Command FLEX™ ir presų automatizavimo sistema. Kompanija Case IH kuria ir toliau kurs sprendimus visiems ūkių segmentams ir augalininkystės ciklams visame pasaulyje.

Inovacijų palikimas, tvarumo ateitis

„Pasaulis pasiekė lūžio tašką, todėl ūkininkams ir pramonei akivaizdžiai reikia didinti našumą. Case IH reaguoja į šį poreikį, diegdama technologinius, mašinų ir metodų procesų patobulinimus visoje vertės grandinėje", - sakė Harrisas. „Reaguosime į tai ir toliau tobulindami savo įsipareigojimą siekti tvarumo. Tikime, kad šie pokyčiai yra sveikesnės, tvaresnės ir produktyvesnės ūkininkavimo ekosistemos pagrindas."

Case IH naujovių linija apima:

• Toliau tobuliname tiksliąsias ir agronomines technologijas, padedančias ūkininkams mažinti maistinių medžiagų ir produktų bei vandens naudojimą, kad pasaulis taptų švaresnis.

• Alternatyvių varomosios jėgos sprendimų tobulinimas siekiant didinti ūkininkavimo tvarumą - agresyviai plėtojant elektrifikaciją ir kartu su "Monarch Tractor".

• Sparčiai diegiame naujoves, kad įveiktume darbo rinkos iššūkius, su kuriais susiduria ūkininkai visame pasaulyje, diegiame funkcinę automatizaciją ir užtikriname visišką autonomiją ateityje.

• Plėsti skaitmeninių technologijų rinkinį, vykdant visapusišką plėtrą, pavyzdžiui, sklandų duomenų perkėlimą ir konsolidavimą debesijoje, mobiliųjų programėlių ir portalų kūrimą ir kt.

Dėmesys nukreiptas į ateitį

Case IH atveria naujus kelius, kad išspręstų realias ūkininkų problemas - didina produktyvumą ir pelningumą, kad išlaisvintų naują verslo vertę. Vizija - padaryti ūkininkavimą produktyvesnį, pateikiant išmaniąją žemės ūkio techniką ir sprendimus, kurie gali pasirūpinti bet kokia ūkio operacija.

„Žinome, su kokiais iššūkiais susiduria mūsų klientai, ir, atsižvelgdami į jų poreikius, kuriame sprendimus: Case IH kuria žemės ūkio technologijų ateitį", - sakė Harrisas. „Turime mesti iššūkį sau, vieni kitiems ir kartu imtis iššūkio - revoliucionizuoti ūkininkavimą. Nesuklyskite, mūsų raginimas diegti naujoves ir tobulinti gamybą per visą 180 metų istoriją dar niekada nebuvo toks garsus, ir mes dar niekada nebuvome taip pasirengę atsiliepti į šį raginimą."

Daugiau informacijos rasite: www.cnhindustrial.com/en-US/News-Stories/2022-Tech-Day

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką