CASE IH ir DOTNUVA BALTIC bendradarbiavimo ir pasitikėjimo 20-metis

11-12-2023

Lapkričio 30 d. Latvijoje šventėme CASE IH ir "Dotnuva Baltic" bendradarbiavimo ir pasitikėjimo 20-metį. 2003 metais buvo pasirašyta oficiali Case IH atstovavimo sutartis su „Dotnuva Baltic“ Lietuvoje, o nuo 2010 metų mūsų įmonės vardu Case IH techniką taip pat atstovauja įmonės Latvijoje ir Estijoje. Per šiuos 20 sėkmingų metų klientų ūkiuose pradėjo dirbti beveik 3000 Case IH traktorių, arti 350 javų kombainų ir kitos technikos. Bet svarbiausiai - suburtas platus ištikimų klientų ratas. Į renginį buvo pakviesti lojaliausių ūkių atstovai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

CASE IH viceprezidentas Europos regionui Mirco Ramagnoli ir kiti Case IH kompanijos atstovai padovanojo mums įspūdingą dovaną – kombaino kapoto dalį su menininko nupiešta Case IH technika.

Svarbiausiomis verslo naujienomis ir pasiekimais scenoje ir ekrane pasidalino „Linas Agro Group" valdybos pirmininkas Darius Zubas. „Dotnuva Baltic“ generalinis direktorius Jonas Bakšys pristatė 20-ies metų įmonės pasiekimus, plėtrą ir Case IH produkto reikšmę mūsų technikos versle, padėkojo visų trijų šalių profesionalioms komandoms. Dangis Valaitis (įmonės Lietuvoje vykdantysis direktorius), Olegs Rimars (įmonės Latvijoje direktorius) ir Raigo Paabut (įmonės Estijoje direktorius) pasveikino klientus ir pasidžiaugė bendru trijų šalių komandų darbu ir sinergija, kuri duoda vis geresnių rezultatų ir didina Case IH prekės ženklo žinomumą bei pasitikėjimą.

Didžiausias ovacijas sukėlė raudonu kilimu į Jelgavos pagrindinį būstinės pastatą įvažiavę 4 galingi traktoriai, lydimi griausmingos būgnų muzikos ir specialių dūmų efektų! Tarp jų ir galingasis Case IH Quadtrac 715 modelis, atkeliavęs tiesiai iš Agritechnikos parodos Hanoveryje. Apie traktorius scenoje papasakojo produktų specialistai Marius Pranaitis (Lietuva), Vitalijs Fedosejevs (Latvija) ir Oliver Raudnagel (Estija).

Antroji renginio dalis vyko Rygos senamiestyje, Latvijos pasididžiavimu vadinamame „Juodagalvių name“. Ištaigingoje menėje lojalūs klientai buvo pagerbti specialiomis atminimo dovanomis. Svečiai vaišinosi, klausėsi smagios muzikos ir turėjo galimybę apsilankyti unikaliuose viduramžių rūsiuose, kur klausėsi gidų pasakojimo ir pasigamino unikalią „Juodagalvių namo“ monetą. Įdomu tai, kad pastato istorija siekia XIV amžių, o prie jo atstatymo 1999 m. yra prisidėjusi visa Latvijos visuomenė, nes per II pasaulinį karą jis buvo sugriautas iki pamatų. Atidarydamas vakarą, Latvijos pardavimų vadovas Edgars Leimanis labai taikliai palygino ir padrąsino:

„Renginio vieta yra simbolis, kaip viską vėl įmanoma pastatyti nuo nulio. Taip ir žemės ūkis po sunkių metų vėl atsistos ant kojų, neabejokite savimi!”

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką