Case IH Axial-Flow srauto valdymo sistemai - Agritecnica sidabro medalis

12-10-2023

Case IH Axial-Flow srauto valdymo sistemai - Agritecnica sidabro medalis

Case IH Axial-Flow kombainams sukurta ir parodos Agritechnica 2023 vertinimo komisijai pristatyta inovatyvi srauto padavimo valdymo sistema buvo įvertinta sidabro medaliu inovacijų apdovanojimuose. Advanced Feedrate Control sistema naudoja į priekį nukreiptus jutiklius, kad nuskaitytų ir įvertintų pasėlių tankį prieš jiems patenkant į kombainą, o ne kūlimo metu.

Skirtingai nuo ankstesnių sprendimų, kai derlių paduodant į kombainą reikėjo keisti parametrus, Case IH užpatentavo Advanced Feedrate Control sistemą, kuri naudoja į priekį nukreiptus jutiklius, kad nuskaitytų ir įvertintų pasėlių tankį prieš jiems patenkant į kombainą, o ne kūlimo metu. Keturi ant pjaunamosios sumontuoti jutikliai matuoja visą augalo masę nuo žemės iki viršaus ir labai tiksliai įvertina pasėlių tankį, o gauta informacija naudojama automatiškai pagrindiniams nustatymams reguliuoti, pavyzdžiui, važiavimo greitį ir derliaus masės kiekį. Kombaino važiavimo greitis ir variklio apkrova palaikomi kuo artimesni pageidaujamam lygiui, kad būtų pasiektas maksimalus našumas be rizikos užsikimšti. Patyrę operatoriai su šia sistema galės maksimaliai išnaudoti kombaino galimybes, o mažiau patyrę neturės baimintis, kad jis užsikimš.

Pažangi srauto valdymo sistema leidžia dirbti didesniu važiavimo greičiu, todėl darbo našumas gali padidėti iki 20 %, lyginant su kombainais, kuriuose įdiegtas automatinis derliaus masės paėmimo režimas. Didesnis našumas pagreitina derliaus nuėmimą, sumažina nuostolius ir pagerina grūdų kokybę, o sumažėjusi užsikišimo rizika pagerina saugumą ir sumažina nepatogumus bei prastovas.

Sistema sumontuota VariCut pjaunamojoje, sukomplektuotoje su Axial-Flow 7160 kombainu, kuris bus eksponuojamas parodoje Agritechnica 2023. Naujuose modeliuose įdiegta ne tik pažangi derliaus masės paėmimo valdymo sistema, bet ir pilnas AFS Harvest Command paketas.

Parodos Agritechnica komisija pripažino, kad šis patobulinimas teikia naudą. Case IH gamintojas siekė sukurti derliaus masės padavimo valdymo sistemą, kuri būtų daug naudingesnė nei šiuo metu esančios sistemos, ir Advanced Feedrate Control suteikia galimybę maksimaliai išnaudoti kombaino potencialą, nepriklausomai nuo operatoriaus patirties, leidžia maksimaliai padidinti našumą trumpais oro sąlygų laikotarpiais, nerizikuojant perkrauti kombaino.

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką