Case IH atnaujina Maxxum ir Puma traktorių modelius

16-12-2021

Dauguma atnaujinimų, kiek anksčiau šiais metais pristatytų su ilgos ratų bazės traktorių linija nuo Puma 185 iki Puma 240, dabar pritaikomi ir mažesnės galios bei trumpesnės ratų bazės traktoriams, apimant modelius nuo Puma 140 iki Puma 175 ir nuo Maxxum 115 iki Maxxum 150

Tarp greičiausiai pastebimų naujovių– pertvarkytas įlipimas į kabiną: nauji išskirtinai šiai serijai būdingi naktį apšviečiami laipteliai, kad būtų saugu išlipti. Daugumą naujų abiem produktų linijoms būdingų kabinos vidaus ypatybių galima rasti didesniuose modeliuose: skaitmeninį radiją, automobilinę salono apdailą, šaldytuvą. 
Case IH atnaujina Maxxum ir Puma traktorių modelius
Naujas telefono arba planšetės laikiklis su USB jungtimis, žemai įrengtas priekinio stiklo valytuvas – visa tai ne tik pagerina matomumą vairuojant Multicontroller ir CVXDrive modelius, bet ir 60 % padidina stebėjimo plotą
Case IH atnaujina Maxxum ir Puma traktorių modelius
Puma
 produktų linijos naujovė – ant variklio gaubto įrengta kamera, kurios vaizdas matomas AFS Pro 700 ekrane, tad geriau stebimas priekinis keltuvas ir frontalinio krautuvo priedai. Taip pat siūlomas 360° LED apšvietimo paketas.
Case IH atnaujina Maxxum ir Puma traktorių modelius
Kitos naujovės: odinis vairas, nauja vairalazdė, kuria galima valdyti naujuosius L serijos frontalinius krautuvus, keisti pavaras ir kryptį.

Įsigijusieji CVXDrive modelį džiaugsis geresnėmis traktoriaus manevravimo bei akceleracijos ir deakceleracijos savybėmis, kurios, naudojant frontalinį krautuvą, itin svarbios krovos ciklo laikui. Taip pat padidintas pavaros pedalo bei valdymo svirties jautrumas, pagerintas padėties nustatymo funkcionalumas, pridėtas automatinio vairavimo nuostatų panaikinimas pedalu.
Case IH atnaujina Maxxum ir Puma traktorių modelius
Iš išorės nauji traktoriai išsiskiria geresne galinės centrinės traukės ergonomika ir hidraulinėmis jungtimis, palengvinančiomis procesą, kai reikia prijungti ar atjungti padargus. Įrengti nauji LED švyturėliai ir gabaritinės šviesos, pasirinktinai galima užsisakyti suspausto oro jungtį (įrengiama virš laiptelių) radiatorių bei filtrų kasdieniai priežiūrai.

Pasak Case IH kompanijai atstovaujančios bendrovės Dotnuva Baltic produktų vadybininko Mariaus Pranaičio, Maxxum ir Puma serijos Lietuvoje populiariausios. „Vien šiemet iš 100 parduotų traktorių 40 traktorių yra Maxxum (115-150) ir Puma (140-175) serijų. Tai labai populiarus segmentas tarp Lietuvos ūkininkų, nes apima traktorius nuo 115 iki 180 AG., - komentuoja M. Pranaitis. – Traktorius gali būti naudojamas kaip pagrindinis smulkesniame ūkyje ar kaip pagalbinis stambesniame ūkyje“.

Atnaujintu modelius galima bus užsakyti 2022 m. pradžioje.
Case IH atnaujina Maxxum ir Puma traktorių modelius
 

*Informaciją parengė www.profilt.lt

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką