AGRITECHNICA 2023 paroda: premium klasės technika, išmanios sistemos ir rekordinio galingumo traktoriai

18-12-2023

Lapkričio 12-18 dienomis, Hanoveryje, Vokietijoje vyko viena didžiausių pasaulyje žemės ūkio technikos parodų AGRITECHNICA. Parodoje dalyvavo ir technikos naujoves pristatė beveik trys tūkstančiai dalyvių, o jų pamatyti atvyko gerokai per 450 tūkstančių lankytojų. Paroda Agritechnica šiais metais vyko jau 38-ąjį kartą. Tarp tūkstančių dalyvių naujus technikos modelius bei inovacijas pristatė ir CASE IH, Kverneland, Siloking, MacDon, Agrisem International, Shaffer, Einböck bei Mandam gamintojai.

Kartu su kolegomis parodoje apsilankė ir Dotnuva Baltic komanda, tam, kad turėtume galimybę susitikti su jumis bei gyvai kartu apžiūrėti didžiausias šių metų žemės ūkio technikos naujoves.

Case IH šiais metais drebino su žemės ūkiui itin svarbiomis naujienomis. Viena iš jų - galingiausias vikšrinis traktorius  Quadtrac 715, turintis naują variklį ir specialiai didesnei galiai pritaikytą vikšrinę važiuoklę bei galingiausias OPTUM serijos traktorius - Optum 340 CVXDrive su 340 AG. Pristatyta ir sidabro medaliu apdovanota FeedrateControl sistema, naudojanti į priekį nukreiptus jutiklius, kad nuskaitytų ir įvertintų pasėlių tankį prieš jiems patenkant į kombainą, o ne kūlimo metu.AGRITECHNICA 2023 paroda: premium klasės technika, išmanios sistemos ir rekordinio galingumo traktoriai

Tarp naujienų pasirodė ir atnaujinti Farmlift krautuvai: dizaino pakeitimai padidina operatoriaus matomumą, o porankiai, naujos automatiškai valdomos funkcijos, bei didesnio našumo hidraulinis siurblys padės operatoriui visas operacijas atlikti tiksliau ir greičiau. Dar daugiau, atnaujintos ir 9260 bei 7160 kombainų serijos. Case IH 9260 kombainų serijoje sumontuoti Pro1200 greičiau informaciją apdorojantys monitoriai, o 7160 serijoje nuo šiol, kaip ir didžiojoje serijoje, įdiegta automatinė kūlimo seperavimo sistema HarvestCommand, dar padidinanti kombaino našumą, bei palengvinanti operatoriaus darbą.AGRITECHNICA 2023 paroda: premium klasės technika, išmanios sistemos ir rekordinio galingumo traktoriai

Taip pat, svarbu paminėti, jog gamintojai eina tvarumo link - pristatytas naujasis Farmall75c 75 AG elektra varomas traktorius su 0.00 dujų išmetimo emisija.

Siloking Agritechnica parodos metu pristatė atnaujintus SILOKING 4.0 ir TruckLine e.0 eTruck pašarų maišytuvus-dalytuvus. SILOKING TruckLine e.0 eTruck pasižymi, jog yra tvarus - 100% elektrinis, turintis daugiau galios bei ergonomišką darbo vietą kabinoje, turi dar tikslesnį pašaro svėrimą ir NIR sistemą, turbo sraigtą, švelnų maišymą ir greitą pašaro iškrovimą.

Tuo tarpu SILOKING 4.0 pasižymės naujais reduktoriais kurie montuojami į premium klasės dalytuvus-maišytuvus, tai ženkliai palengvins pašarų maišymą.

Kartu su kolegomis apsilankėme ir Agrisem stende, kuriame šiemet netrūko naujų modelių padargų, daugybę patobulinimų bei pasikonsultuoti su savo srities specialistais. Stende buvo galima išvysti naują Agrisem Boss 12 metrų sėjamąją su 25 cm tarpueiliais, juostinę sėjamąją Agrisem Zebra, skystų trąšų įterpimo kultivatorių Agrisem Fertill ir juostinį kultivatorių su įsėjimu Agrisem Stripcat.

AGRITECHNICA 2023 paroda: premium klasės technika, išmanios sistemos ir rekordinio galingumo traktoriai

Tiems ką domina žemės dirbimo darbai - Austrijos gamintojas Einböck pristatė itin svarbių atnaujinimų: naująją Einbock Pneumaticbox STI įsėjimo dėžutę su sėklų paskleidimo sijomis, dar našesniam darbui laukuose, Einbock Aerostar Fusion akėčias su automatinio gylio palaikymo kontrole, kad ne tik sutaupytumėte laiko, tačiau ir tiksliai akėtumėte žemę ir jūsų patogumui - naujas Einbock Pneumaticstar Pro 9 metrų akėčias. 

Kverneland tarp gausybės demonstruojamos technikos, pristatė ir naujausius technikos vienetus 12 metrų diskinį skutiką Qualidisc 21123T, naują sėjamąją Satio 1060 s F bei trąšų įterpimo sistemą Optima SX.

AGRITECHNICA 2023 paroda: premium klasės technika, išmanios sistemos ir rekordinio galingumo traktoriai

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką