Agrifac savaeigiams purkštuvams tinka HVO

29-04-2024

Siekdami tvariai ir veiksmingai prisidėti prie maisto produktų gamybos pasaulyje savaeigių purkštuvų gamintojas “Agrifac“ skelbia apie naujausią inovaciją, kuri prisidės prie pasaulinio judėjimo už tvarų žemės ūkį ir anglies pėdsako mažinimą. Skelbiama, kad hidrintas augalinis aliejus (HVO) galės būti naudojamas „Agrifac“ savaeigiams purkštuvams kaip alternatyva dyzelinui. 

Agrifac savaeigiams purkštuvams tinka HVO"Agrifac" savaeigiai purkštuvai padeda didinti derlių ir mažinti žalą aplinkai, užtikrina augintojų saugumą ir didesnį našumą. Tvarumas užima svarbią vietą kuriant purškimo technologijas ir plečiant patikimų mašinų asortimentą, todėl „Agrifac“ ką tik paskelbė apie dar vieną svarbią inovaciją, kuri prisidės prie taršos mažinimo žemės ūkyje.

Hidrintas augalinis aliejus (HVO), išgautas iš 100% atsinaujinančių žaliavų, yra tinkamas naudoti “Agrifac” purkštuvams kaip alternatyva dyzelinui. Pirminiai bandymų ir tyrimų rezultatai rodo, kad visos „Agrifac“ mašinos su „Cummins“ varikliais yra suderinamos su HVO, o tai yra reikšmingas žingsnis tvarumo link.

HVO keičia tvarumo ir žiedinės ekonomikos praktikas. Viena vertus, tai labai efektyvi degalų alternatyva, galinti veiksmingai pakeisti dyzeliną. Kita vertus, tai iš atliekų susintetintas produktas, leidžiantis efektyviai ir pelningai tvarkyti atliekas. Todėl naudojant gaminį galima sumažinti anglies pėdsaką iki 90 %, o tai labai prisideda prie išmetamųjų teršalų mažinimo pasaulyje. Dėl jo plastiškumo galimas vienkartinis naudojimas ir vientisas maišymas su dyzelinu. Griežtėjant reikalavimams ir taikant įvairias finansines paskatas tvariems pasirinkimams, "Agrifac" įsipareigojimas naudoti alternatyvius degalus suteiks sąlygas pirmauti atsakingo ūkininkavimo srityje.

Agrifac savaeigiams purkštuvams tinka HVOŠią pažangą lemia tvirta "Agrifac" partnerystė su pramonės atstovais. Glaudžiai bendradarbiaujant su "Cummins", kuris sukuria "Agrifac" purkštuvų variklius visame pasaulyje, atlikus išsamius bandymus, buvo sukurta viena iš efektyviausiai degalus naudojančių žemės ūkio mašinų visame pasaulyje. Dabar ilgalaikė partnerystė bus tęsiama su HVO.

Tuo pačiu atsirado nauja "Agrifac" partnerystė su pagrindiniu HVO tiekėju Nyderlanduose "Dalhuisen". “Dalhuisen” tiekė degalus "Agrifac" bandymams ir vėliau, susipažinę su įspūdingais rezultatais, suteikė "Agrifac" sertifikatą "Gerų degalų CO2 mažinimas".

 

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką