MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės

C serijos javų pjaunamosios pasižymi išskirtine MacDon OctiRollTM sistema. Geresnė nei tradicinis spaudžiamasis ritinys, ši unikali ir lygių sau rinkoje neturinti sistema turi 4 tiesiogiai sujungtus peilius ir 4 dantytus kraštus, kurie pakaitomis pjauna ir užlenkia kotelį kas 7,5 cm. OctiRollTM pjovimo / lenkimo veiksmas pagreitina mikrobų skaidymo procesą. Tokiu būdu skaidymo procesas įvyksta beveik du kartus greičiau, lyginant su įprastinių javapjovių pajėgumu.

Turite klausimų mūsų specialistui?

 1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
 2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės
 • ATLIEKŲ TVARKYMAS VIENO PRAVAŽIAVIMO METU
 • GERIAUSIA SMULKINTUVO PADĖTIS STIEBAMS PASIEKTI
 • IŠSKIRTINIS „SKIRTUVO“ DIZAINAS
 • STIPRUMAS, LENGVUMAS IR TAUPUS DEGALŲ NAUDOJIMAS
 • YPAČ GALINGAS PJOVIMAS IR NOVATORIŠKUMAS
 • LENGVA PRIEŽIŪRA
 • TVIRTA KONSTRUKCIJA – GREITESNIS DERLIAUS NUĖMIMO LAIKAS
 • PRITAIKOMA ĮVAIRIEMS KOMBAINAMS
MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės

ATLIEKŲ TVARKYMAS VIENO PRAVAŽIAVIMO METU

Vieno pravažiavimo metu MacDon OctiRollTM atliekų tvarkymo sistema gerai apdoroja, susmulkinta ir paskirsto stiebų atliekas tam, kad būtų užtikrinamas lengvas ir sklandus dirvos paruošimas sėjai.

UŽLENKIMAS: C serijos javų pjaunamosios pasižymi išskirtine MacDon OctiRollTM sistema. Geresnė nei tradicinis spaudžiamasis ritinys, ši unikali ir lygių sau rinkoje neturinti sistema turi 4 tiesiogiai sujungtus peilius ir 4 dantytus kraštus, kurie pakaitomis pjauna ir užlenkia kotelį kas 7,5 cm. OctiRollTM pjovimo / lenkimo veiksmas pagreitina mikrobų skaidymo procesą. Tokiu būdu skaidymo procesas įvyksta beveik du kartus greičiau, lyginant su įprastinių javapjovių pajėgumu.

PJOVIMAS: Dėl papildomų 4 dantytų ašmenų, esančių kiekvienoje OctiRollTM sistemoje, stiebai yra stipriai traukiami pro pjaunamąją, o likučiai tolygiai susmulkinami į 7–7,5 cm dydžio gabaliukus, kai derliaus nuėmimo greitis siekia iki 12 km/h.

MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės

GERIAUSIA SMULKINTUVO PADĖTIS STIEBAMS PASIEKTI

Dėl priekyje sumontuoto ir prie ritinių apačios esančio smulkintuvo užtikrinamas trumpiausias ir tolygus nupjautų stiebų dydis. OctiRollTM padėtį galima reguliuoti. Kuo žemesnė padėtis, tuo geriau nuimamas derlius ir užtikrinamas trumpesnis ražienos aukštis.

Jums patiks tiesioginė standžioji pavara, esanti specialiai sukurtoje didelio galingumo aliuminio pavarų dėžėje ir frikcinė sankaba, skirta kiekvienos eilės agregatui. Smulkintuvo greitis – 2800 aps./min. Jei reikia, smulkintuvo pavarų dėžes galima atjungti kiekvienai eilei atskirai.

MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės

IŠSKIRTINIS „SKIRTUVO“ DIZAINAS

Dėl briaunoto „skirtuvo“ dizaino sukuriama mažiau pasipriešinimo, o pasėliai yra tolygiau pakeliami. Išskirtinis lašo formos „skirtuvo“ dizainas ne tik puikiai pakelia pasėlius, sumažina grūdų atšokimą, bet ir tolygiai juda net ir lenktose eilėse. MacDon C serijos javų pjaunamosioms nebaisūs jokie derliaus nuėmimo iššūkiai.

STIPRUMAS, LENGVUMAS IR TAUPUS DEGALŲ NAUDOJIMAS

 • Lengva, bet tvirta rėmo konstrukcija ir atskiri eilių blokai sumažina bendrą įrenginio svorį.
 • Dėl sumažinto rėmo svorio, didelio našumo OctiRollTM sistemos, aliuminio pavarų dėžės ir kompaktiškos transmisijos

LENGVA PRIEŽIŪRA

Kiekvienas priekyje esantis OctiRollTM naudoja du dvigubos eilės suteptus rutulinius guolius.  Ertmėje esantys tepalai sudaro barjerą, apsaugantį, kad nešvarumai ir nuolaužos nesiliestų su guolio tarpikliu. Guoliai iš naujo sutepami praėjus 250 valandų darbo.

MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės

YPAČ GALINGAS PJOVIMAS IR NOVATORIŠKUMAS

 • MacDon's OctiRollTM atliekų tvarkymo sistema turi 4 tiesiogiai sujungtus peilius ir 4 dantytus kraštus ant kiekvienos OctiRollTM sistemos. Dėl šios funkcijos stiebai labiau prispaudžiami prie ritinio apsisukimo metu, todėl į vidų patenka mažiau šiukšlių, stiebai lengviau praslysta, juos lengviau tolygiai nupjauti, užlenkti ir susmulkinti.
 • Tam, kad būtų išvengta perkaitimo, smulkintuvuose įdiegta aliuminio pavarų dėžė, kurioje telpa didelis kiekis alyvos. Optimali pjaunamųjų peilių padėtis, priklausanti nuo spaudžiamųjų ritinių padėties, užtikrina nepriekaištingą pjovimo kokybę net tada, kai derliaus nuėmimo greitis siekia 12 km/h.
 • Peilių padėtį galima keisti (kai susidėvi priekinė dalis). Taip prailginamas tarnavimo laikas, sumažinamos išlaidos.
MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės

PRITAIKOMA ĮVAIRIEMS KOMBAINAMS

MacDon C serijos pjaunamosios sukurtos taip, kad tiktų daugeliui skirtingų kombainų ir yra pateikiamos su nesudėtingu montavimo komplektu. Ši skirtingo pritaikymo savybė ir investicija yra naudinga tada, kai norite atnaujinti savo pjaunamąją.

TVIRTA KONSTRUKCIJA – GREITESNIS DERLIAUS NUĖMIMO LAIKAS

 • Didelio pajėgumo OctiRollTM turi 4 grūdintus karbido peilius, pritvirtintus prie kiekvieno veleno, kad būtų lengva juos pakeisti.
 • Surenkamos grandininės pavaros žvaigždutės turi unikalų dantytą profilį, apsaugantį surinkimo grandinę, jei ji susiduria su kliūtimi. Jos tai taip pat padeda apsaugoti eilių agregato pavaras.
MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės

SULANKSTOMOS PJAUNAMOSIOS

Sulankstomos javų pjaunamosios suteikia galimybę derliaus nuėmimo metu lengvai keliauti iš vieno lauko į kitą. Pjaunamosios matmenys pasikeičia vos per kelias minutes. Ši funkcija yra valdoma vieno mygtuko paspaudimu tiesiai iš kabinos.

SUKAMI ŠONINIAI SKIRTUVAI

Sukami šoniniai skirtuvas leidžia pakelti prie žemės prigludusius javus.

RAŽIENOS GULDIKLIAI

Ražienos guldiklių funkcija padeda prispausti ražieną tam, kad apsaugotumėte padangas nuo pažeidimo.

MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvėsĮVAIRIŲ SPALVŲ PJAUNAMOSIO

Standartiškai teikiami pilkos spalvos rėmas ir skirtuvai, tačiau, jei norite juos priderinti prie savo kombaino, galime pasiūlyti raudonos, žalios ir geltonos spalvos variantus.

Išskirtinė MacDon OctiRollTM sistema

Pjaunamosios matmenys pasikeičia vos per kelias minutes

Smulkintuvo greitis – 2800 aps./min

MacDon C kukurūzų burbuolių skabytuvės vaizdo įrašas
CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

 • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
 • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
 • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Rašyti užklausą specialistui
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką