Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG

Case IH traktoriai turintys didelio litražo variklius, išvysto didžiulę galią. Didžiausio modelio maksimali galia beveik 670 AG. Traktoriuose įdiegta SCR (selektyvinio katalitinio reguliavimo) sistema sumažina taršą iki TIER IV leistinų normų ir sumažina kuro sanaudas apie 15% lyginant su panašiais TIER III modeliais.

Turite klausimų mūsų specialistui?

 1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
 2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG
 • Komfortiška darbo vieta
 • Lengviausias būdas būti produktyviu
 • Sukurtas dirbti sudėtingiausiomis darbo sąlygomis
 • Galingas ir ekonomiškas
 • Pasiruošęs bet kokiems iššūkiams
 • Darbo našumo didinimas ištisus metus
Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG

Komfortiška darbo vieta

Idealus matomumas 360° visomis kryptimis atnaujintoje 4 statramsčių kabinoje, kurią gaubia net 6,3 kv. m saugaus stiklo. Sėdynė ant oro „pagalvės“, pasirenkama ventiliuojama sėdynė bei  4 taškų kabinos amortizacija, patogiai ant sėdynės porankio išdėstyti kontrolės ir valdymo prietaisai. Tai - puiki darbo vieta visai dienai.

Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG

Lengviausias būdas būti produktyviu

Naujo dizaino „Multicontroller“ porankis duoda laisvę keisti funkcijų valdymą susijusį su tiksliu ūkininkavimu, traktoriaus parametrais bei ryšiais, taip susikuriate sau patogiausią Steiger/Quadtrac valdymą nenutrūkstamiems darbams diena po dienos. Spalviškai užkoduoti programuojami galinių hidraulinių vožtuvų valdikliai. Naujas 12 colių įstrižaine spalvotas, liečiamas, skaidrus kaip kristalas ekranas perteikia informaciją paprastai, greitai ir suprantamai.

Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG

Sukurtas dirbti

„Steiger AFS Connect ™“ traktorių širdis yra novatoriškas „Cursor 13“ variklis, kurio galia siekia 469–558 AG. 6 cilindrų 12,9 litro variklis turi po keturis vožtuvus vienam cilindrui, kad būtų užtikrintas geresnė dujų kaita ir didžiausias patikimumas.

Patikimi „Case IH FPT“ varikliai buvo išbandyti milijonus valandų viso pasaulio ūkiuose. Jie yra išbandyti ir patikrinti sąlygomis, su kuriomis susiduriate kiekvieną dieną.

Patentuota, labai efektyvi atrankinio katalitinio redukcijos (Hi-eSCR2) sistema atitinka griežtus Euro V etapo išmetamųjų teršalų standartų reikalavimus.

Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG

Galingas ir ekonomiškas

Galingas variklis kartu su jūsų pasirinkta stipriausia pasaulyje belaipsne „CVXDrive“ transmisija arba patikrinta 16 laipsnių „PowerDrive“ transmisija suteikia neprilygstamą efektyvumą ir galią ant žemės. Nepriklausomai nuo jūsų pasirinkimo, jums užtikrinamas puikus efektyvumas, galios perdavimas į žemę ir sukibimas net ir su sunkiausiu padargu.

Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG

Pasiruošęs bet kokiems iššūkiams

„Steiger“ traktoriai yra įspūdingos mašinos, ir jų hidraulinė sistema nėra išimtis: iki aštuonių hidraulinių nuotolinių vožtuvų teka iki 428 litrų per minutę tepalo srautas. Trijų taškų galinės pakabos keliamoji galia iki 9071 kg. Nuotolinius vožtuvus galima lengvai sukonfigūruoti dėka ergonomiško porankio išdėstymo, o jūs galite sukonfigūruoti iki 6 nuotolinių vožtuvų ant spalvų besikeičiančių svirtelių, kad būtų aiškus identifikavimas ir padidintas saugumas. Traktoriui taip pat galima užsisakyti 1000 aps./min galinį galios tiekimo veleną.

Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AG

Darbo našumo didinimas ištisus metus

Pažangios ūkininkavimo sistemos pagerina produktyvumą ir agronominius rodiklius, tuo pačiu sumažinant atliekų kiekį. AFS teikia intuityvius tikslaus ūkininkavimo sprendimus, didinančius efektyvumą - ištisus metus.

Sklandžiai stebėkite ir valdykite pagrindines mašinos funkcijas visoje „Case IH“ įrangoje, naudodamiesi „AFS Pro 1200“ valdymo monitoriumi. Gamykloje įdiegta, lengvai naudojama AFS AccuGuide panaikina poreikį vairuoti lauke. Palaikykite visiškai tiesias ir pakartojamas eilutes, sumažinkite praleidimus ir persidengimus ir sutaupykite degalų. RTK + technologija užtikrina aukštą tikslumą iki 1,5 cm. Naujoji „AccuTurn Pro“ funkcija suteikia laisvų rankų įrangą, pasukimą iš eilės, kad maksimaliai padidintų efektyvumą ir produktyvumą. Sistema taip pat kontroliuoja eismo įpročius ir sumažina dirvos suspaudimą dėl sutampančių važiavimų - privalumas, gausite didesnį derlių.

Tvarkykite savo įrenginio duomenis biure ar už jo ribų naudodami „AFS Connect ™“. Ši beveik realaus laiko informacijos suvestinė teikia įspėjimus, tikslią žemės ūkio ir mašinų ataskaitas - viskas po ranka - padeda sumažinti atliekų kiekį, padidinti bendrą efektyvumą ir priimti pagrįstus sprendimus, turinčius įtakos jūsų galutinei eilutei.

Traktorius Case IH Steiger AFS Connect serija 426 - 507 AGSukurti daug energijos yra vienas dalykas. Tačiau jos perkėlimas į žemę su minimaliais nuostoliais yra visai kas kita, ypač kai bandote traukti padargus sudėtingame reljefe. Tai yra tikroji „Steiger AFS Connect“ serijos stiprybė: per automatinį diferencialo užraktą jis sukuria puikų sukibimą, o tai sumažina slydimą sunkiomis lauko sąlygomis.

Modelis

STEIGER 420

STEIGER 470

STEIGER 500

Cilindrų skaičius/tūris, l

6/12,9

Vardinė galia ECE R120, kW/AG

313/426

350/476

373/507

Maksimali galia ECE R120, kW/AG

345/469

386/525

410/558

Kuro bako talpa, l/ AdBlue bako talpa, l

1230/159

Tepalo keitimo intervalas, moto val.

600

Pavarų dėžės tipas/pavarų sk.

Automatinė 16 x 2 / Belaipsnė

Hidraulinis siurblys, l/min.

159/216/428

Ilgis/plotis/aukštis, mm

7500/2500/3800

Bendra masė, kg

20000

Standartiniai ratai, mm

650/85 R38

Cilindrų skaičius/tūris, l - 6/12,9

 

Tepalo keitimo intervalas, moto val.– 600

Galia, AG – nuo 426 iki 507

Standartiniai ratai, mm - 650/85 R38

CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

 • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
 • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
 • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Rašyti užklausą specialistui
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką