Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

 

 

Ar žinojote, kad jūsų ūkio komandą sudaro daug daugiau žmonių nei galimai manėte iki šiol? Jei dar nepažįstate šių specialistų, tai kviečiame susipažinti iš arčiau – jie yra tie veidai, kuriuos sutinkate atvykę į „Dotnuva Baltic“ padalinius, ir tie balsai, kuriuos išgirstate ragelyje tada, kai jums prireikia atsarginių dalių. Ir taip, jie tikrai yra jūsų ūkio dalis – pasiruošę padėti bet kuriuo metu, kad jūsų darbai vyktų taip kaip suplanavote.

Tad šiandien kviečiame į kitokią pažintį su atsarginių dalių specialistais – pažinkite juos ir šiltai priimkite į savo ūkio komandą!

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Dotnuvos regiono atsarginių dalių vadybininkas Simonas Kirsis,

„Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio kolega 3 metus:

Apie darbą: Jis paprastai prasideda 7.30 val. nuo kavos puodelio ir pasiruošimo darbui – įjungiami visi katalogai, patikrinami paskutinės savaitės užsakymai, kokių detalių laukia klientai. O tada prasideda skambučiai, gyvas bendravimas, detalių parinkimas, užsakymas.

Smagiausia, kai klientas lieka patenkintas ne tik tiksliai ir operatyviai parinktom detalėm, bet ir aptarnavimu. Tam padeda greitas ir tikslus kliento poreikių išaiškinimas. Žinoma, kartais pasitaiko ir klaidų. Visi esam žmonės, visi klystam. Kad klaidų būtų kuo mažiau ir procesai vyktų dar greičiau, stengiamės kuo daugiau bendrauti su klientu, įtraukti jį į sprendimo paieškas – kartais užtenka serijos numerio, kartais reikia atsakyti ir į mūsų užduodamus klausimus, nes mūsų tikslas bendras – norime, kad technika kuo greičiau išvažiuotų į laukus. Smagu, kai su klientu esame viena komanda.

Po darbo: Pastaruoju metu po darbo dažniausiai būna sporto salė arba krepšinis. Taip pat mėgstu ir kitas sporto šakas – futbolas, tinklinis, dviračiai.

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Kolegoms, jei kalbame apie darbą, tai būkite kantrūs, išklausykite klientus, visada būkite pozityvūs :) Jei kalbame ne apie darbą, tai kolegos ir klientai, skirkite daugiau laiko sau ir savo artimiems :)

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Joniškio regiono atsarginių dalių vadybininkas Dalius Einoris,

„Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio kolega 7 metus:

Apie darbą: Dieną pradedu su puodeliu kavos, o tada – daugybė progų pabendrauti su mūsų klientais. Patinka, kai galiu atsakyti į jų klausimus, greitai išspręsti jų technikos problemas.  

Po darbo: Laisvalaikiu mėgstu sportuoti.

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Visiems linkiu snieguotos žiemos.

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Pasvalio regiono atsarginių dalių vadybininkas Aidas Masilionis,

„Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio komandos narys 8 metus:

Apie darbą: Darbo diena paprastai prasideda dar iki jai oficialiai prasidedant – rytinė kava ir vakar vakaro aptarimas su kolegomis (ypač po krepšinio) yra ryto tradicija :) Tada prasideda įprasta darbo diena su daug skambučių, daug gyvo bendravimo.

Mėgstamiausia darbo dalis, turbūt kaip ir daugelio mano kolegų, yra galimybė išspręsti kliento problemą čia ir dabar.

Po darbo: Mano laisvalaikis pakankamai įvairus: slidės, dviratis, motociklas, teatras, krepšinis, filmas, kazanas.

Jei auksinė žuvelė lieptų sugalvoti tik vieną norą... Paprašyčiau, kad neliktų pandemijos.

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Daugiau šypsotis, linksmintis ir būti „gyvais“.

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Plungės regiono atsarginių dalių vadybininkas Marius Kaveckis,

„Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio komandos narys 4 metus:

Apie darbą: Labiausiai darbe mėgstu patenkintus klientus, tai kai klientas tampa patenkintas, kad jo problema yra greitai ir kokybiškai išspręsta, man būna mėgstamiausi dienos momentai.

Įprasta darbo diena susideda iš skambučių priėmimo, detalių parinkimo, užsakymo ir jų išsiuntimo klientui. Stengiamės, kad ši grandinė būtų kuo trumpesnė, tai užsakymo trukmę skaičiuojam vidutiniškai nuo 5 minučių iki poros savaičių, jei reikalinga detalė yra kur nors už jūrų marių :)

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Linkiu linksmų, gražių ir jaukių švenčių.

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Utenos regiono atsarginių dalių vadybininkas Vygintas Raudonis,

„Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio komandos narys 0,5 m. (L) :)

Apie darbą: Darbo diena prasideda įvairiai: nuo užsakytų detalių priėmimo, sniego kasimo :) , savaime aišku, išgėrimo (kavos, žinoma, ar arbatos :), bendravimo su klientais (nuo tepalo lygio matavimo iki plūgo reguliavimo :). Toliau detalių parinkimas, užsakymas, sandėlio likučių tikrinimas, detalių išsiuntimas ir t.t.

Labiausiai darbe patinka bendravimas su žmonėmis ir noras padėti jiems išspręsti atsiradusias problemas.  Ieškodamas problemos sprendimo būdų turi išmanyti technikos sandarą, jos veikimo principus ir visa tai pritaikyti detalių parinkime. Tai ir smagiausia – pasiūlyti tinkamiausią variantą būtent tam klientui ir būtent jo problemai.

Po darbo: Mėgstu žvejoti (ypač žiemą), bet dabar visą laisvą laiką skiriu namo įrengimui. Man svarbu leisti laiką su šeima, vasarą daugiau laiko praleidžiu gamtoje (nuo šašlykų kepimo, iškylavimų su baidarėmis iki pasimaudymo Baltijos jūroje :) Žiemą – jaukūs vakarai savaitgalį šeimoje žiūrint filmus su pica arba bendravimas su draugais. 

Jei auksinė žuvelė lieptų sugalvoti tik vieną norą... Norėčiau, kad būtume sveiki ir laimingi, nes laimė susideda iš mažų dalykų.

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Švenčių proga palinkėčiau šilumos, jaukumo, santarvės  šeimos ir artimųjų rate. Geros nuotaikos darbe ir malonių klientų bei konsultantų :)

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Vilkaviškio regiono atsarginių dalių vadybininkas Kęstutis Vieraitis,

„Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio komandos narys 6 metus:

Apie darbą: Darbą pradedu pasitikrinimu, ką kam esu šiai dienai pažadėjęs – pažadas klientui yra pats svarbiausias tikslas. O tada prasideda įprasti darbai ir nauji pažadai, žinoma :) Mūsų, kaip ir ūkininkų, darbus lemia sezonas,  jei pavasaris ar ruduo ir geras oras, tai žinai, kad visi skambučiai yra labai svarbiu atveju – kažkam čia ir dabar reikia padėti. O  jei lyja, bet žinom, kad rytoj bus geras oras, tai būna ir visa diena ir nei vakaras su telefonu prie ausies – derinam užsakymus, kad iki gero oro technika jau būtų paruošta darbui. Tai darbe ir patinka labiausiai – kai galiu išgirsti problemą ir iškart ar kuo greičiau pateikti sprendimą.

Po darbo: Dažniausiai būnu su šeima, o jei atsiranda laisvesnio laiko, mėgstu kuistis prie automobilių.

Prisiminimas su šypsena: Pradėjus dirbti taip „užstroino“ mane šeštadienį vienas ūkininkas, kad lėkiau i kitą Lietuvos galą parvežt reikiamos detalės ir atvežiau jam. Atvežus klientas: „NU iš tavęs taip dirbant kažkas tai gausis“ :)) prisimenu su šypsena iki šiol.

Jei auksinė žuvelė lieptų sugalvoti tik vieną norą... Kad iškastų tvenkinį ir užveistų dar auksinių žuvelių :)

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Dosnaus Kalėdų senelio.

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Vilniaus regiono atsarginių dalių vadybininkas Valentas Kivilša,

„Dotnuva Baltic“  ir jūsų ūkio komandos narys 3 metus:

Apie darbą: Mano darbo diena prasideda nuo darbų susiplanavimo – mėgstu, kai viskas einasi pagal planą pas mus, tai reiškia ir pas ūkininkus. Tada prasideda klientų skambučiai, detalių paieška, užsakymai, siuntos – taip atrodo įprasta diena.

Bendravimas ir yra mano mėgstamiausia darbo dalis, tiek su klientais, tiek su kolegomis, patinka, kai pavyksta greitai atsakyti į klientų klausimus, pristatyti detales, kurių trūksta“.

Po darbo: Laisvu laiku mėgstu leisti laiką gamtoje, medžioti, žvejoti. Turiu šuniuką, vardu Luna, su kuriuo taip pat kartu pramogaujam.  Apskritai mėgstu aktyvias pramogas.

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Visiems linkiu, kad kuo greičiau grįžtume į iki Covid buvusį ritmą, taip pat laimės ir sveikatos šituo nelengvu metu.

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Produktų vadybininkas Marius Janeliūnas, „Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio kolega 7 metus:

Apie darbą: Darbo diena prasideda apie 7.40 val., tada įsijungiu darbo priemones ir diena prasideda. Smagiausia darbo dalis man yra bendravimas su tiekėjais – esu kliento atstovas bendraujant su jais, todėl turiu maksimaliai gerai žinoti asortimentą, tartis dėl klientui reikalingų terminų, kainų.

O labiausiai džiaugiuosi kiekvieną kartą sulaukęs kliento skambučio su padėka, skambančia maždaug: „Vis dėlto buvai teisus – tiko“ :)

Po darbo: Mėgstu motociklus, jie užima didelę laisvalaikio dalį.

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Visiems ateinančiais metais linkiu ramybės ir supratingumo vieni kitiems.

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Produktų vadybininkas Tomas Siutilas, „Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio kolega 7 metus:

Apie darbą: Standartinė darbo diena atrodo kažkaip taip:

7:45 – juodos kavos puodelis

7:50 – įjungiamas „kompas“

7:55 – liūdnu žvilgsniu žvilgteliu, kad kavos puodelis jau beveik tuščias, o aš dar miegu...

8:00 – el. pašte 35 neskaityti laiškai, skubiai darau su tuo, ką reikia

8:30 – rašo (rusų kalba) Vadim (vardas pakeistas dėl konfidencialumo, redakcijai vardas žinomas :) – red. past.)  dėl detalių.

9:00 – praleisti 5 Vadim (rusų kalba) skambučiai, nes dar neatsakiau į jo laišką. Randu kolegą, kuris perima Vadim klausimą, ant širdies ramu.

11:30 – važiuoju parvežti pietų visam kolektyvui – mūsų skyrius visada budėjimo režime, todėl pietaujame taip kaip ir dirbame – operatyviai! :)

11:45 – su 7 dienos pietų maišais bandau atidaryti ofiso duris.

12:30 – grįžtu prie darbo.

14:00 – pradeda kristi prekių gavimų patvirtinimai. Prasideda pajamavimas.

15:35 – Kolegė Gabija daro STORNO, nes kažką suklydau pajamuodamas.

16:00 – Aiškinuosi, kaip keliauja užsakytos siuntos – mano darbas padaryti, kad nė viena jų nepasiklystų, o jei paklaidžioja pas kurjerius, tai kuo greičiau grįžtų į teisingą kelią.

16:58 (ir visi kiti neįvardinti laiko tarpai) – skambina klientas – reikia detalių. Dalių yra, smagu, kad skambinat, sprendžiam.

17:00 - ... 

Tai tokia štai standartinė diena. Tiek gerai, kad mūsų darbe dienos retai kada būna standartinės... :)) tačiau visose dienose tenka pabendrauti su daugybe žmonių (tiesa, Vadim (rusų kalba) į tą sąrašą nepatenka, su juo pokalbį vysto kolega, mokantis rusiškai). Visas darbo dienas taip pat jungia linksmas ir draugiškas kolektyvas ir reiklūs, bet geranoriški mūsų klientai, kuriems visada stengiamės padėti iš visų jėgų.

Po darbo: Laisvu laiku mėgstu dirbti, statyti ką nors. Laisvu nuo laisvalaikio darbų metu mėgstu leisti laiką su draugais, šeima, keliauti... Turiu augintinį, vardu Spyglius, susipažinti su juo galima čia Agama dragon dinner - YouTube

Prisiminimas su šypsena: Reikėjo labai skubiai klientui kombaino sraigės pasiūlymo. Aš, kaip visai ne tos srities specialistas, bet išgirdęs žodį SKUBIAI iškart rašau tiekėjui pažodžiui versdamas galvoje turimą sakinį: „Can you offer a snail for a harvester?“ („Ar galit pasiūlyti kombaino sraigę?“ )

Atsakymas buvo toks: „Are you sure???“ (Ar tikrai???)  :))

Jei auksinė žuvelė lieptų sugalvoti tik vieną norą... Norėčiau, kad Vadim (kalba rusiškai) išmoktų lietuvių kalbos... Arba aš išmokčiau rusiškai :))

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Optimizmo, pozityvumo, pakantumo, draugiškumo ir kitų teigiamų dalykų :)

Susipažinkite – jūsų ūkio atsarginių dalių komanda!

Produktų vadybininkas Mindaugas Račas, „Dotnuva Baltic“ ir jūsų ūkio kolega 6 metus:

Apie darbą: Paprastai darbo dienos nebūna vienodos, neretai visi dienos planai apsiverčia aukštyn kojom, nes kažkur oro uoste užstrigo siunta, nes užsakytos dalies nėra sandėliuose, nes atvyko siunta, o dalies, kurios labiausiai reikėjo, ir nėra. Būna visko, tad tenka ieškoti pačių įvairiausių sprendimų, kad pažadas klientui būtų ištesėtas.

Labiausiai man darbe patinka pranešti, kad jau gavome dalis, kurių labai reikėjo klientui ar kolegoms, kad užbaigtų remontą. Ypač kai tai įvyksta dar greičiau nei planavome. Tada jau ramu ir einam toliau.

Po darbo: Mėgstu aktyvų laisvalaikį. Labiausiai patinka leisti laiką lauke, pasivaikščioti ar pabėgioti miške, kalnų dviračius, keliauti su šeima, žvejoti, nors paskutiniu metu tam lieka nedaug laiko. Auginame šuniuką, vardu ŠLIPSAS :)

Prisiminimas su šypsena: Dažnai būna juokingų situacijų per budėjimus, paskutinę pamenu, kai apie 23 val. sulaukiau skambučio dėl šienapjovės dalių. Tuo metu kaip tik buvau įsijungęs darbinį kompiuterį ir ramiu balso tonu parinkau dalis, atsakiau, kad turime vietoje ir paklausiau, ar klientas atvažiuos pasiimti? Jis pasiteiravo, o kiek valandų? Atsakiau, kad po 23 val. Nustebęs klientas dar paklausė „O tai dirbat?“ Atsakiau: „O Jūs manėt, kad tik vienas dirbat?“ :) Pasijuokėm ir susitarėm susitikti sekančios dienos rytą ????  

Jei auksinė žuvelė lieptų sugalvoti tik vieną norą... Kad žiema Lietuvoje būtų tik gruodžio mėnesį. Labai nepatinka trumpos dienos,  drėgnas ir šaltas oras.  

Linkėjimas sau, kolegoms ir klientams: Pirmiausiai noriu pasidžiaugti labai šiltu ir draugišku mūsų kolektyvu, o palinkėti kantrybės nes darbe visko būna :) Klientams noriu palinkėti palankių orų ir sėkmingų sprendimų.

Savo regiono vadybininko kontaktus rasite ČIA

Turite klausimų mūsų specialistui?

  1. Pasirinkite artimiausią padalinį.
  2. Susisiekite su vadybininku arba palikite savo kontaktus.
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką