Kontaktai

UAB „Dotnuva Baltic“

Adresas: Parko g. 6, Akademija, 58350 Kėdainių r. sav.,
Telefonas: (8 347) 370 30
Stacionarus mob.: 8 698 532 77
El. paštas: info@dotnuvabaltic.lt
www.dotnuvabaltic.lt

Serviso skyrius

Tilto g. 2B, Dotnuva, 58373 Kėdainių r.
Tel.  (8 347) 770 15
Budintis tel. 8 610 112 21
El.p. servisas@dotnuvabaltic.lt

Įmonės kodas 2614 15970
PVM kodas: LT614159716
Įmonės reg. Nr.: AB96-7
Įmonės reg. data: 1996-03-05

1. Bankas: AB „SEB bankas“ banko kodas: 70440
Sąskaitos Nr.: LT62 7044 0600 0180 5025
2. Bankas: AB „Nordea Bank Finland Plc“ Lietuvos skyrius, banko kodas: 21400
Sąskaitos Nr.: LT98 2140 0300 0222 7913

PREKYBOS SKYRIUS

Vadovas

Dangis Valaitis

Tel. 8 618 69645

dangis.valaitis@dotnuvabaltic.lt

Dotnuvos filialas

 

Robertas Danauskas

Tel. 8 615 26880

robertas.danauskas@dotnuvabaltic.lt

Arūnas Diržys

Tel. 8 687 79855

arunas.dirzys@dotnuvabaltic.lt

Joniškio filialas

 

Arūnas Skudra

Tel. 8 686 57692

arunas.skudra@dotnuvabaltic.lt

Arūnas Tolkačiovas

Tel. 8 626 96087

arunas.tolkaciovas@dotnuvabaltic.lt

Pasvalio filialas

 

Arūnas Samulionis

Tel. 8 687 27579

arunas.samulionis@dotnuvabaltic.lt

Aidas Giedrikas

Tel. 8 620 66893

aidas.giedrikas@dotnuvabaltic.lt

Marius Stankevičius

Tel. 8 618 23081

marius.stankevicius@dotnuvabaltic.lt

Plungės filialas

 

Saulius Bagdonas

Tel. 8 626 85870

saulius.bagdonas@dotnuvabaltic.lt

Edgaras Merkys

Tel. 8 688 40019

edgaras.merkys@dotnuvabaltic.lt

Nerijus Juška

Tel. 8 665 22089

nerijus.juska@dotnuvabaltic.lt

Vilkaviškio filialas

 

Darius Varnauskas

Tel. 8 611 51953

darius.varnauskas@dotnuvabaltic.lt

Aleksejus Sergejevas

Tel. 8 665 17933

aleksejus.sergejevas@dotnuvabaltic.lt

Vilniaus filialas

 

Valdas Brazauskas

Tel. 8 611 15269

valdas.brazauskas@dotnuvabaltic.lt

TECHNIKOS SKYRIUS

Vadovas

Raimundas Janarauskas

Tel. 8 616 38082

raimundas.janarauskas@dotnuvabaltic.lt

Traktoriai, frontaliniai krautuvai

Marius Pranaitis

Tel. 8 610 76710 

marius.pranaitis@dotnuvabaltic.lt

Kombainai, teleskopiniai krautuvai

Paulius Račiūnas

Tel. 8 615 29352 

paulius.raciunas@dotnuvabaltic.lt

Tikslaus ūkininkavimo sistemos, naudota technika, dyzelino talpyklos

Artūras Lapėta

Tel. 8 687 18670

arturas.lapeta@dotnuvabaltic.lt

Pašarų ruošimo, mėšlo tvarkymo technika

Romualdas Mankevičius

Tel. 8 698 75379

romualdas.mankevicius@dotnuvabaltic.lt

Žemės dirbimo technika, sėjamosios

Valentin Bogačiov

Tel. 8 698 16407

valentin.bogaciov@dotnuvabaltic.lt

Mindaugas Dikšaitis

Tel. 8 612 06315 

mindaugas.diksaitis@dotnuvabaltic.lt

Purkštuvai, trąšų barstomosios, puspriekabės, priekabos

Algimantas Gyvis

Tel. 8 686 57691

algimantas.gyvis@dotnuvabaltic.lt

SERVISO SKYRIUS, budintis tel. 8 610 112 21

ATSARGINIŲ DALIŲ SKYRIUS, budintis tel. 8 610 113 31

Serviso ir atsarginių dalių skyriaus vadovas

Jonas Baltaduonis

Tel. 8 610 13660

jonas.baltaduonis@dotnuvabaltic.lt

Kverneland atsarginės dalys

Marius Janeliūnas

Tel. 8 698 356 72

marius.janeliunas@dotnuvabaltic.lt

Padangos

Marius Janeliūnas

Tel. 8 698 356 72

marius.janeliunas@dotnuvabaltic.lt

Petronas alyva

Pašarų pakavimo medžiagos

Neoriginalios atsarginės, dylančios dalys ir filtrai

Kitos technikos originalios dalys (Joskin, Schaffer, Faresin, Jeantil, Quicke, Haybuster)

Tomas Siutilas

Tel. 8 626 431 57

tomas.siutilas@dotnuvabaltic.lt

CASE IH atsarginės dalys

Mindaugas Račas

Tel. 8 620 504 54

mindaugas.racas@dotnuvabaltic.lt

PROJEKTŲ DIEGIMO SKYRIUS

Vadovas Mindaugas Veiveris

Tel. 8 698 45006

mindaugas.veiveris@dotnuvabaltic.lt

Grūdų įrangos projektų vadovas

Tadas Juška

Tel. 8 620 355 71

tadas.juska@dotnuvabaltic.lt

Fermų įranga

Dalius Aksenavičius

Tel. 8 626 357 52

dalius.aksenavicius@dotnuvabaltic.lt

Alfonsas Genys

Tel. 8 626 327 75

alfonsas.genys@dotnuvabaltic.lt

Grūdų ir fermų įrangos servisas

Budintis tel. 8 618 232 39

servisasPDS@dotnuvabaltic.lt

SĖKLININKYSTĖS SKYRIUS

Vadovas

Sigitas Augas

Tel. 8 698 753 15

sigitas.augas@dotnuvabaltic.lt

Sėklų ruošimo fabriko vadovas

Vytautas Jurša

Tel. 8 687 922 87

vytautas.jursa@dotnuvabaltic.lt

Sėklų dauginimo vadovas

Liudvikas Kryžius

Tel. 8 616 230 29

liudvikas.kryzius@dotnuvabaltic.lt

Pašarinių, vejų žolių sėklos ir jų mišiniai, vejų trąšos

Vilmantas Petrauskas

Tel. 8 698 188 72

vilmantas.petrauskas@dotnuvabaltic.lt

El. parduotuvės užsakymai

Tel. 8 612 05126

parduotuve@dotnuvabaltic.lt

Parašykite mums

<Grįžti atgal