Diržiniai grėbliai Reiter

Diržiniai grėbliai – tai naują grėbimo technologiją pristatantys įrengimai. Ši technologija turi daug pranašumų, jei lygintume su tradiciniu grėbimo būdu – rotaciniais grėbliais. Vienas iš esminių pranašumų – ypač kokybiško pašaro paruošimas. Jame gerokai mažesnis kiekis žemių, todėl pašaras vertingesnis ir skanesnis gyvuliams. Ypatingai švelnus paėmimas nesusmulkina net dobilų ar liucernų lapelių. Grėblys pradalges suformuoja purias, greitai džiūstančias bei laidžias orui ir saulės spinduliams. Jos vienodo pločio ir be akmenų, todėl ženkliai padidėja našumas dirbant su presu ar savaeigiu smulkintuvu. Rečiau sulaužomi smulkinimo peiliai. Efektyviai grėbia tiek ką tik nupjautą žolę, tiek šiaudus. Diržiniai grėbliai mažiau pažeidžia jau pradėjusius augti augalus, todėl greičiau sulaukiama sekančios žolės.

Diržiniai grėbliai Reiter

NAŠUMAS

Optimalus darbinis greitis iki 15–20 km/h. Jei lauko sąlygos leidžia, tai galima grėbti ir didesniu nei 25 km/h greičiu. Grėbiant didesniu nei 20 km/h greičiu mažėja grėbimo kokybė.

Diržiniai grėbliai Reiter

RINKTUVAS

Lankstus, todėl prisitaiko prie dirvožemio nelygumų. Mažiausio skersmens rinkoje (33 cm), todėl didžiausia grėbiamų pasėlių apsauga. Paprasta rinktuvo priežiūra – netepami guoliai.

Diržiniai grėbliai Reiter

KOPIJAVIMO DISKAI

Sumontuoti pačiame rinktuvo priekyje, todėl užtikrinamas dirvos paviršiaus kopijavimas. Rinktuvo pirštų galai visada yra optimaliu atstumu nuo žemės paviršiaus, bet jo neliečia. Todėl pašaras idealiai surenkamas nuo viso lauko. Kadangi rinktuvo pirštų galais neliečiama žemė, tai pašaras yra švarus. Diskai sukinėjasi į visas puses, todėl nepalieka jokių žymių ant žemės paviršiaus.

Diržiniai grėbliai Reiter

RINKTUVO PIRŠTAI

Pastatytos neagresyviu kampu, todėl į pradalges nepatenka akmenys. Sukasi lėtai, todėl padavimas ant konvejerio švelnus. Viename bloke yra 6 vnt. pirštų. Keičiamos atsukus vieną varžtą. Blokas lėtai dylantis ir neaptarnaujamas. Pirštai turi apsaugas nuo pametimo.

Diržiniai grėbliai Reiter

ROTORIUS IR VOLAS

Užtikrina sklandų pastovų srautą net žaliai ir smulkiai žolei. Hidrauliškai pakeliamas rotorius, kad grėblys ypač greitai prisitaikytų prie skirtingų grėbimo sąlygų (skirtingos kultūros ar pašaro kiekis). Paprasta priežiūra – neaptarnaujami guoliai.

Diržiniai grėbliai Reiter

PAKABA IR DIRŽAS

Mechaninė pakaba užtikrina dirvos paviršiaus kopijavimą. Leidžia dirbti didesniu greičiu. Diržinio grėblio sekcija į žemę visada remiasi tik apie 200 kg svoriu. Diržo plotis – 700 ar 1000 mm.

PRIKABINAMI 3 TAŠKAIS

Įranga pakabinama traktoriaus priekyje arba gale, tada važiuojama atbuline eiga. Traktorius važiuoja jau nugrėbtu paviršiumi, todėl pašaras dar švaresnis. Gaminamas 3,0 ir 3,5 m darbinis plotis. Galios poreikis – nuo 90 AG iki 150 AG. Varomi traktoriaus hidraulinės sistemos. Hidraulinis pratekėjimas 30–60 l/min. Reikalingos dvi poros hidraulinių jungčių. Gali būti naudojamas su rotoriniu ar diržiniu grėbliu, kad traktorius važiuotų nugrėbtu paviršiumi.


PRIKABINAMI

Prikabinamas traktoriaus gale su nepriklausoma hidrauline sistema. Du darbiniai režimai – 9,0 m pločio, kai pradalgė viduryje, ir 7,0 m pločio, kai pradalgė šone. Stūmoklinio tipo siurblys ir hidrauliniai varikliai.

CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas

Visiems naujiems Case IH traktoriams, kombainams ir krautuvams - CNH CAPITAL finansavimo pasiūlymas:

  • TRAKTORIAMS: nuo 1,14% - 7 metai
  • KOMBAINAMS: nuo 1,14% - 7 metai; maksimalus finansavimo terminas - 10 metų
  • KRAUTUVAMS: nuo 1,14% - 5 metai
Rašyti užklausą specialistui
Gaukite specialisto konsultaciją
Dotnuva

Dotnuva.lt puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką