3 MODELIAI – 1 PUMA SERIJA

Kodėl PUMA?

  • 3 metų (2000 h) garantija.
  • Austriška kokybė ir laiko patikrinta technologija.
  • Net 15 modelių gama, iš kurios tikrai pasirinksite labiausiai poreikius atitinkantį modelį.
  • Paprastas valdymas ir komfortiška operatoriaus darbo vieta.

NIEKADA NETURĖJOTE PLATESNIO PASIRINKIMO!

Rinkoje gerai žinomi ir pripažinti PUMA serijos traktoriai pasižymi aukščiausia kokybe ir komfortu. Visa tai užtikrina modernūs sprendimai ir laiko patikrinta technologija. Šie traktoriai gaminami Austrijoje, juose montuojama pusiau automatinė, automatinė arba CVX transmisija, taip pat taikoma ir naujausia FPT variklių technologija.

Galite rinktis net iš penkiolikos modelių traktorių nuo 140 iki 240 AG. Ir tai vardinė galia, todėl esame tikri, kad PUMA serijos traktorius pateisins jūsų lūkesčius.

Jis tinkamas daugumai ūkių, nesvarbu ar užsiimate augalininkyste ar/ir gyvulininkyste – su šiuo traktoriumi lengvai dirbsite sudėtingiausius darbus.

PUSIAU AUTOMATINĖ AR AUTOMATINĖ

Užtikrinamas sklandus ir greitas krypties keitimas. Pusiau automatinė 18 pirmyn/6 atgal, 40 km/val. su šešių be sankabos pavarų pakeitimu. Su eigos lėtintuvu 28 pirmyn/6 atgal pridedama dešimt pavarų į priekį, tuo metu 19 pirmyn/6 atgal šešių greičių perdavimas taip pat galimas, pasiūlant arba 40 km/val. aukščiausia greitį sumažinant variklio aps., arba maksimalus greitis – 50 km/val. Visos išvardintos pavarų dėžės pradedant nuo PUMA 185 standartiškai būna pilnai automatinės – nuo žemiausios iki aukščiausios pavaros pereisite be papildomo sankabos pedalo išmynimo.

PUMA CVX

CASE IH – belaipsnės transmisijos lyderis nuo pirmos šios technologijos panaudojimo traktoriuose dienos, tad ir šiandien CASE IH ženklu pažymėti produktai pasižymi pažangia technologija bei išlaiko aukščiausią kuro taupymo standartą.

PUMA CVX modelius yra lengva vairuoti, jie yra ekonomiški. Juose sumontuota intuityvi valdymo sistema, kuri leidžia, kaip ūkininkai dažnai sako, „šokti ir važiuoti“. Dėl šios technologijos PUMA traktoriumi efektyviai dirbs visi operatoriai – nuo nepatyrusių darbuotojų, papildžiusių kolektyvą vasaros laikotarpiu, iki patyrusių ir savo darbą mėgstančių vairuotojų.

PUMA MULTICONTROLLER

PUMA „Multicontroller“ modeliuose visos pagrindinės valdymo funkcijos sudėliotos vairuotojo dešinėje pusėje. Su „Multicontroller“ porankiu ir valdymo rankena „Joistick“ patogiai keisite pavaras, važiavimo kryptį, valdysite galinę pakabą. Porankyje patogiai išdėliotos ir kitos funkcijos, todėl traktoriaus valdymas bus greitas ir patogus.

GALIA IR NAŠUMAS

Galingas 6.7 litro 6 cilindrų variklis yra sukonstruotas energijos generavimui ir kuro sunaudojimo optimizavimui. TIER IV emisijos standartas yra pasiekiamas su gamintojo patentuota aukšto lygio Hi-eSCR sistema, kuri nereikalauja kietųjų dalelių filtro, išmetamųjų dujų recirkuliacijos. Tepalų keitimas tik kas 600 val.

DIRBKITE PATOGIAI

Šios serijos modeliai aprūpinti patogia ir tylia darbo vieta – visos PUMA traktorių kabinos yra ergonomiškos ir užtikrinančios nepriekaištingą matomumą. Pirkdami PUMA traktorių galėsite išsirinkti ir iš keleto sėdynių variantų, kuri leis mėgautis išties patogiu vairavimu.

 

Standartinė sėdynė 

Deluxe medžiaginė sėdynė

 

Deluxe odinė sėdynė

 

Luxury odinė sėdynė

 

 

 

Parašykite mums

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
<Grįžti atgal